Czy to Twoja firma?

TEMM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Lublin
TEMM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja hr / kadry

Oferty pracy TEMM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TEMM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka lekarska

Mapa TEMM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

TEMM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
TEMM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Bielsko-Biała
  3. Łódź

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca TEMM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Inżynier Systemów Automatyki

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • projektowanie systemów automatyki budynkowej i BMS

      • wykonywanie oprogramowania dla sterowników automatyki budynkowej i BMS

      • prace programowe z systemami wizualizacji

      • testowanie układów na warsztacie produkcyjnym firmy

      • uczestnictwo w uruchomieniach układów u klienta

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe o profilu technicznym (tytuł magistra)

      • podstawowa znajomość tematyki związanej z automatyką budynkową oraz sterownikami automatyki budynkowej i BMS

      • dobra znajomość programu AutoCAD lub odpowiedników

      • podstawy projektowania instalacji elektrycznych i teletechnicznych

      • zdolność analitycznego myślenia, dokładność i skrupulatność

      • zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista, chęć zdobywania nowego doświadczenia

      • umiejętność pracy w zespole

      • dobra znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

      • szkolenia zawodowe oraz możliwość uzupełnienia lub zdobywania nowych uprawnień

      • profesjonalne wyposażenie i narzędzia pracy

      • kontakt z najnowszymi technologiami

      • atrakcyjny system wynagradzania oraz pakiet socjalny

  • Serwisant elektryk

    • Lublin
    • Temm to zespół profesjonalistów w zakresie automatyki budynkowej, systemów teletechnicznych i energetyki. Monitoruje zdarzenia, zarządza nimi, tworzy zoptymalizowane systemy dla budynków komercyjnych i przemysłu. Od 20 lat dla Temm ważny jest zarówno projekt, realizacja, jak i serwis.

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie przeglądów okresowych instalacji elektrycznych, teletechnicznych, HVAC
      • montaż, podłączanie i uruchamianie systemów niskoprądowych
      • wykonywanie pomiarów elektrycznych
      • usuwanie awarii i bieżąca współpraca z zespołami naszych inżynierów

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym
      • doświadczenie zawodowe w tematyce instalacji elektrycznych (minimum 2 lata)
      • umiejętność czytania schematów elektrycznych
      • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych: kreatywność, systematyka i precyzja w działaniu
      • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
      • dyspozycyjność na wyjazdy służbowe
      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • możliwość rozwoju i szybkiego awansu

Pracodawcy w Lublinie