Czy to Twoja firma?

ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W LUBLINIE praca

Lublin
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W LUBLINIE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Lublin
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W LUBLINIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W LUBLINIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W LUBLINIE

Siedziba główna

Praca ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W LUBLINIE - oferty archiwalne

  • Specjalista

    ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W LUBLINIE
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - rozpatrywanie projektów organizacji ruchu oraz wniosków dot. zmian organizacji ruchu,
      - opracowywanie projektów organizacji ruchu,
      - przedstawianie do zatwierdzenia organizacji ruchu na podstawie złożonych projektów,
      - przekazywanie zatwierdzonych organizacji ruchu do realizacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Obsługa programu AutoCAD, Obsługa komputera
      • Inne wymagania: wyższe i 2 lata stażu pracy lub średnie i 3 lata stażu pracy;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 7 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Audytor wewnętrzny

    • Lublin

      przeprowadzanie zadań audytowych
      sporządzanie rocznych planów audytu wewnętrznego oraz sprawozdań z ich wykonania
      dokonowanie analizy obszaró ryzyka w zakresie działania ZDW
      prowadzenie czynności doradczych i sprawdzających
      szczegółowe informacje pod linkiem:

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 7 700 PLN

Pracodawcy w Lublinie