36 MINUT Złotno

Czy to Twoja firma?

MINUT Złotno praca

Łódź

Witaj w świecie 36 MINUT Złotno, gdzie każda minuta Twojego treningu jest naszym priorytetem. Nasza siedziba znajduje się w sercu Łodzi, a nasza pasja to promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną sprzętu sportowego, ale to tylko wierzchołek góry lodowej tego, co mamy do zaoferowania.

Nasze usługi to połączenie opieki zdrowotnej, pomocy społecznej oraz kultury fizycznej. Wierzymy, że każdy zasługuje na dostęp do jakościowych usług, które wspierają zarówno ciało, jak i ducha. Nasze innowacyjne podejście do treningu personalnego z wykorzystaniem urządzeń Milon, które dostosowują się do indywidualnych możliwości siłowych użytkownika, odmieniło życie wielu naszych klientów. To nie tylko sprzęt – to filozofia treningu, która stawia na bezpieczeństwo i efektywność.

Jesteśmy dumni, że nasze urządzenia posiadają certyfikat medyczny, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w jakość i innowacyjność. Nasz system treningowy 36 minut to wygoda i bezpieczeństwo, które doceniają zarówno początkujący, jak i zaawansowani entuzjaści sportu. Trening pod okiem doświadczonego Fizjotrenera to gwarancja, że każdy ruch jest wykonywany prawidłowo, a cały proces jest dostosowany do Twoich potrzeb.

Oferujemy również szeroki zakres usług dodatkowych, takich jak konsultacje żywieniowe, fizjoterapia, zajęcia grupowe i doradztwo treningowe. Rozumiemy, że zdrowie to nie tylko aktywność fizyczna, ale również odpowiednia dieta i dbałość o dobre samopoczucie.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie – niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania. W 36 MINUT Złotno, każdy krok w stronę zdrowia i kondycji jest krokiem, który robimy razem. Dołącz do nas i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, inwestując zaledwie 36 minut swojego czasu.

36 MINUT Złotno najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Trener Personalny Łódź
- w kategoriach zawodowych:
rekreacja i sport

Oferty pracy 36 MINUT Złotno

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 36 MINUT Złotno

Mapa 36 MINUT Złotno

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Wrocław
  5. Poznań
  6. Bydgoszcz
  7. Częstochowa
  8. Gliwice
  9. Kielce
  10. Konin

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca 36 MINUT Złotno - oferty archiwalne

  • Trener Personalny

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zapraszamy do współpracy prawdziwych pasjonatów sportu i zdrowego stylu życia, ludzi pełnych energii i zmotywowanych do działania! Klub 36minut to oferta kompleksowego i zoptymalizowanego czasowo treningu ciała. Szybkość, efektywność, łatwość i bezpieczeństwo to główne cechy systemu Milon opartego o najnowszą technologię i 45 lat doświadczenia fizjoterapeutycznego. Cenimy czas naszych klubowiczów, kompletny i efektywny trening obwodowy trwa 36 minut. Skierowany jest do tych osób, które nie lubią tradycyjnej siłowni, gdzie muszą sami dbać o właściwą kolejność ćwiczeń i odpowiednie dobranie obciążenia, co jest dla osób nie związanych ze sportem frustrujące i czasochłonne.

      U nas trening jest krótki ale wydajny – 36 minut, 2-3 razy w tygodniu, tylko tyle czasu potrzeba na osiąganie założonych celów: poprawy stanu zdrowia, lepszego samopoczucia, spadku wagi.

      Zakres obowiązków

      • opieka trenerska nad klientami klubu i utrzymywanie z nimi dobrych relacji
      • wspieranie klientów w osiąganiu ich celów;
      • tworzenie indywidualnych planów treningowych w oparciu o system maszyn Milon
      • prowadzenie treningów,
      • pozyskiwanie nowych klientów;
      • propagowanie zdrowego stylu życia;
      • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług;
      • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz zaangażowanie w jej rozwój;
      • realizowanie zadań administracyjnych, również w oparciu o pracę na komputerze;
      • dbanie o sprzęt siłowy znajdujący się na terenie klubu.

      Wymagania

      • student lub absolwent kierunku fizjoterapii (preferowane) ewentualnie innych kierunków sportowych,
      • uprawnienia trenerskie (kursy, szkolenia),
      • podstawowa wiedza na temat dietetyki i zdrowego stylu życia,
      • bardzo dobre zdolności komunikacyjne (łatwość nawiązywania kontaktów z osobami w każdym wieku),
      • umiejętności organizacyjne i sprzedażowe,
      • wysoka kultura osobista,
      • sumienność i uczciwość,
      • kreatywność,
      • zdolność do podejmowania inicjatywy,
      • dyspozycyjność

      Oferujemy

      • pełny lub niepełny wymiar godzin.
      • zróżnicowaną, ciekawą, dającą satysfakcję pracę w energicznym zespole,
      • możliwość korzystania z oferty klubu.

      Jeśli chcesz stać się częścią klubu w Łodzi, mieć wpływ na jego kształt i klimat, odpowiadasz powyższym oczekiwaniom prześlij swoje CV korzystając z formularza kontaktowego. Czekamy na Twoją kandydaturę!

Pracodawcy w Łodzi