Michał Małuszyński GEO-MI Pracownia Geologiczna

Czy to Twoja firma?

Michał Małuszyński GEO-MI Pracownia Geologiczna praca

Łódź

GEO-MI jest firmą geologiczną, która od wielu lat świadczy usługi geologiczne związane rozwojem infrastruktury drogowej. Bierzemy udział przy realizacji małych jak i dużych projektów infrastrukturalnych starając się być profesjonalnym partnerem na każdym szczeblu procesu projektowego.

Michał Małuszyński GEO-MI Pracownia Geologiczna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Łódź
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Michał Małuszyński GEO-MI Pracownia Geologiczna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Michał Małuszyński GEO-MI Pracownia Geologiczna

Mapa Michał Małuszyński GEO-MI Pracownia Geologiczna

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Katowice
  3. Człuchów
  4. Wrocław
  5. Leszno

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Michał Małuszyński GEO-MI Pracownia Geologiczna - oferty archiwalne

  • Geotechnik - Geolog inżynierski

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Ofertę pracy kierujemy zarówno do osób, które zaczynają swoją karierę w geologii dając im szansę na rozwój i zdobycie doświadczenia jak i dla geologów pracujących w zawodzie, którzy chcą się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności.

      Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

      Zakres obowiązków

      • Udział przy sporządzaniu dokumentacji geologiczno-inżynierskich oraz dokumentacji badań podłoża gruntowego;

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe geologiczne (preferowana geologia inżynierska);

      • Prawo jazdy kat. B;

      • Umiejętność pracy zespołowej;

      • Ambicja i chęć rozwoju w zawodzie;

      • Umiejętność szybkiego uczenia się;

      • Doświadczenie mile widziane;

      Oferujemy

      • Umowę o pracę;
      • Praca stacjonarna bez wyjazdów;
      • Możliwość rozwoju osobistego;
      • Pracę z zespołem specjalistów;
      • Możliwość zdobycia uprawnień geologicznych;

Pracodawcy w Łodzi