Czy to Twoja firma?

EWA II sp. z o.o. praca

Chełm

Jesteśmy EWA II sp. z o.o., nowoczesną firmą transportową, która z pasją podchodzi do wyzwań współczesnej mobilności. Nasza historia rozpoczęła się w 2023 roku w malowniczym Lublinie, gdzie zdecydowaliśmy się założyć naszą działalność, aby odpowiadać na rosnące potrzeby rynku w zakresie transportu pasażerskiego.


Specjalizujemy się w sektorze pozostałego transportu lądowego pasażerskiego, który nie jest klasyfikowany w tradycyjnych kategoriach. To oznacza, że nasza oferta jest unikalna i dostosowana do specyficznych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać usługi, które przekraczają standardowe rozwiązania i oferują naszym pasażerom komfort oraz wygodę podróżowania.

Zarządzamy kapitałem zakładowym w wysokości 10 tysięcy złotych, co świadczy o naszej solidności finansowej oraz determinacji w dążeniu do bycia liderem w branży. Nasze zaangażowanie w rozwój i dążenie do doskonałości są widoczne w każdym aspekcie naszej działalności.

Chociaż jesteśmy stosunkowo nową firmą na rynku, nasza wizja i zaangażowanie w tworzenie wartości dla naszych klientów są niezachwiane. Dążymy do tego, aby każda podróż z nami była nie tylko przejazdem z punktu A do punktu B, ale prawdziwym doświadczeniem, które zostanie zapamiętane na długo.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych pasażerów, którzy cenią sobie nie tylko efektywność i bezpieczeństwo, ale również innowacyjne podejście do podróżowania. Razem możemy zmieniać oblicze transportu lądowego, tworząc nowe możliwości dla ludzi w ruchu. Dołącz do naszej podróży – razem możemy więcej!

EWA II sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy EWA II sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca EWA II sp. z o.o.

Mapa EWA II sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

EWA II sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
EWA II sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Włodawa
  3. Kraków
  4. Lublin
  5. Bielsko-Biała
  6. Łęczyca
  7. Chełm
  8. Poznań
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Chełmie