Czy to Twoja firma?

CHEŁMSKI PARK WODNY I TARGOWISKA MIEJSKIE sp. z o.o. W CHEŁMIE praca

Chełm

Witaj w Chełmskim Parku Wodnym i Targowiskach Miejskich, miejscu, gdzie rekreacja spotyka się z nowoczesnością i społecznością. Nasza historia zaczęła się od marzeń o stworzeniu przestrzeni, która będzie służyć mieszkańcom Chełma i całego makroregionu. W połowie 2012 roku, z inicjatywy Urzędu Miasta Chełm, rozpoczęliśmy dialog, który zaowocował wyłonieniem projektanta naszego kompleksu. Prace, które trwały od marca 2015 do września 2016 roku, przyniosły nam obiekt, który jest dziś symbolem innowacyjności i jakości.

Nasza oferta to coś więcej niż tylko atrakcje wodne. To saunarium, korty do squasha, kręgielnia oraz usługi prowadzone przez naszych komercyjnych najemców. Dbamy o to, aby każdy odwiedzający znalazł coś dla siebie, niezależnie od wieku czy możliwości fizycznych. Nasza nowoczesna bryła budynku oraz elektroniczny system zarządzania to przykłady innowacji, które ułatwiają obsługę i podnoszą komfort naszych gości.

Misja, którą się kierujemy, to budowa obiektu dla mieszkańców i z myślą o mieszkańcach. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, podpowiedzi, uwagi i pomysły naszych klientów, ponieważ to Wy jesteście dla nas najważniejsi. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, która jest bezpieczna, przyjazna i dostępna dla wszystkich.

Chełmski Park Wodny to nie tylko miejsce aktywnego wypoczynku, ale i centrum życia społecznego. Organizujemy wydarzenia takie jak Zimowa Akademia Pływania czy Jarmark Wielkanocny, które łączą ludzi i kultywują lokalne tradycje.

Jesteśmy dumni, że możemy być jednym z najnowocześniejszych obiektów rekreacyjnych w tej części Polski. Nasz konkurencyjny atut to unikalna architektura oraz liczne atrakcje, które sprawiają, że każda wizyta w naszym parku wodnym jest niezapomnianym przeżyciem. Zapraszamy do wspólnego odkrywania wszystkiego, co ma do zaoferowania Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie. Razem tworzymy historię miejsca, które żyje i rozwija się razem z Wami.

CHEŁMSKI PARK WODNY I TARGOWISKA MIEJSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CHEŁMIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna nieruchomości administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy CHEŁMSKI PARK WODNY I TARGOWISKA MIEJSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CHEŁMIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CHEŁMSKI PARK WODNY I TARGOWISKA MIEJSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CHEŁMIE

Mapa CHEŁMSKI PARK WODNY I TARGOWISKA MIEJSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CHEŁMIE

Siedziba główna

CHEŁMSKI PARK WODNY I TARGOWISKA MIEJSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CHEŁMIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CHEŁMSKI PARK WODNY I TARGOWISKA MIEJSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CHEŁMIE - oferty archiwalne

  • Pomoc księgowa

    CHEŁMSKI PARK WODNY I TARGOWISKA MIEJSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CHEŁMIE
    • Chełm
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      księgowanie operacji gospodarczych, analiza finansowa, obsługa korespondencji wychodzącej wydzielonej komórki księgowości

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: Min. 1 rok doświadczenia w pracy w księgowości. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. Lubelska 133A, 22-100 Chełm.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chełmie