Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Technicznych im. Gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko w Chełmie praca

Chełm

W sercu malowniczego Chełma, przy ulicy Granicznej 2, znajduje się nasza szkoła – Zespół Szkół Technicznych im. Gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko. Jesteśmy placówką edukacyjną, która z dumą nosi imię wybitnego generała, a nasze mury tętnią życiem i pasją do nauki technicznej. Nasza renoma jako średniej szkoły zawodowej wywodzi się z zaangażowania w rozwój umiejętności i wiedzy naszych uczniów.

Nasza oferta edukacyjna jest skierowana do młodych ludzi, którzy pragną rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie techniki i nowoczesnych technologii. Udział w prestiżowych konkursach takich jak Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości oraz konkurs "Matematyka w Technice dla Technika" to dla nas nie tylko okazja do prezentacji umiejętności naszych uczniów, ale także świadectwo naszego zaangażowania w kształtowanie przyszłych ekspertów.

Jako szkoła z dobrą renomą, jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku edukacyjnym. Nasze działania są ukierunkowane na praktyczne przygotowanie uczniów do wyzwań współczesnego rynku pracy, a nasze metody nauczania łączą teorię z praktycznym zastosowaniem wiedzy.

Choć nie mogę podać pełnych danych na temat naszej misji, wartości czy szczegółów oferty edukacyjnej, zapewniam, że każdy aspekt naszej działalności jest przemyślany i skoncentrowany na sukcesie naszych uczniów. Jesteśmy placówką, która stawia na innowacyjność i jakość kształcenia, co jest potwierdzone przez nasze aktywne uczestnictwo w konkursach naukowych i technicznych.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dołączyć do naszej społeczności i razem tworzyć przyszłość opartą na solidnej wiedzy technicznej i praktycznych umiejętnościach. Razem możemy więcej – dołącz do Zespołu Szkół Technicznych im. Gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko w Chełmie i rozpocznij swoją przygodę z techniką!

Zespół Szkół Technicznych im. Gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko w Chełmie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Zespół Szkół Technicznych im. Gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko w Chełmie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Technicznych im. Gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko w Chełmie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zespół Szkół Technicznych im. Gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko w Chełmie

Siedziba główna

Zespół Szkół Technicznych im. Gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko w Chełmie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zespół Szkół Technicznych im. Gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko w Chełmie - oferty archiwalne

  • Konserwator

    Zespół Szkół Technicznych im. Gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko w Chełmie
    • Chełm
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace porządkowe i konserwacyjne w obiektach oraz na terenach jednostki

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Mile widziane uprawnienia do pracy na wysokości pow. 2 m. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Mile widziana książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. Graniczna 2, 22-100 Chełm.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik obsługi ośrodka wypoczynkowego

    • Chełm
    • 4 500 zł / mies.

      Stały nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem ośrodka w sezonie wypoczynkowym. Prowadzenie ksiąg meldunkowych ośrodka (za - i wymeldowania). Pobieranie opłat miejscowych oraz odprowadzenie gotówki na rzecz Urzędu Gminy Włodawa. Pobieranie opłat od osób korzystających z ośrodka z tytułu postawienia namiotu lub campingu.- szczegółowa rejestracja w oparciu o dokument tożsamości i zgodnie z cennikiem. Przekazywanie wczasowiczom wyposażenia domków letniskowych i rozliczanie stanu ilościowego i jakościowego po zakończonym turnusie - każdy domek indywidualnie. Stały nadzór nad powierzonym sprzętem oraz wyposażeniem ośrodka (tablica ppoż, sprzęt pływający, pomost, ławki oraz sprzęt stanowiący wyposażenie poszczególnych domków. Uzupełnianie dostaw gazu płynnego. Dbanie o stan sanitarny całego ośrodka, a w szczególności: WC i pojemników na śmieci - zgłaszanie do MPGK Włodawa konieczności wywozu nieczystosci płynnych i stałych. W celu zabezpieczenia ośrodka noca - zamykanie bram i furtki ośrodka o godz. 22 do 6 jak również całodobowy nadzór nad przebywającymi w ośrodku gośćmi. Informowanie właściwych słyużb technicznych o ewentualnych awariach (pogotowie elektryczne, wodociągowe, itp.) Nadzór nad bezpieczeństwem wczasowiczów i zgłaszanie ewentualnych zagrożeń administracji ZST. Wykonywanie zaleceń instytucji kontrolujących stan ośrodka (sanepid, straż pożarna).

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Praca w Ośrodku Wypoczynkowym Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie nad Jeziorem Białym, Okuninka KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. Graniczna 2, 22-100 Chełm - telefoniczny 825603931

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto

Pracodawcy w Chełmie