Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SANITEX sp. z o.o. praca

Chełm

Od naszego skromnego początku w 1995 roku, Sanitex Sp. z o.o. rozwija się nieustannie, dążąc do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności. Z siedzibą w malowniczej Tryńczy, zbudowaliśmy solidną reputację jako firma, która stawia na jakość i rozwój, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w szerokiej gamie usług technicznych, które obejmują remonty, modernizacje i serwisowanie kotłów dużej mocy. Nasza oferta to również prefabrykacja i montaż stalowych rurociągów oraz zbiorników ciśnieniowych, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów. Z dumą wykonujemy konstrukcje stalowe, a nasze spawanie rur i kotłów jest zawsze na najwyższym poziomie, co potwierdza nasze zaangażowanie w jakość.

Nasi pracownicy to fundament naszego sukcesu. Zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są prawdziwymi mistrzami swojego rzemiosła. Dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie stale podnosić jakość naszych usług.

Inwestujemy w przyszłość, rozwijając nasz park maszynowy, infrastrukturę techniczną i organizując szkolenia specjalistyczne. Wierzymy, że ciągły rozwój i innowacje są kluczem do utrzymania wysokiej pozycji na rynku i zadowolenia naszych klientów.

Jako współwłaściciel i prezes, Jan Zdrzałka, kieruje firmą z naciskiem na te wartości, które są dla nas najważniejsze – jakość i rozwój. To one kształtują naszą codzienną pracę i są obietnicą, którą dajemy naszym klientom.

W Sanitex Sp. z o.o. rozumiemy również znaczenie precyzji i niezawodności. Dlatego nasze usługi sprzętowo-transportowe, przewierty sterowane, bezwykopowa naprawa kanalizacji czy kamerowanie inspekcyjne są zawsze realizowane z największą starannością.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, i z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, z nadzieją na dalsze rozwijanie naszych usług i umacnianie relacji z klientami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w dostarczanie usług najwyższej jakości.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SANITEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SANITEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SANITEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SANITEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Robotnik budowlany

    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SANITEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Chełm
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      roboty budowlane - wykończeniowe lub montażowe

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane min. 6 m-cy doświadczenia w pracach budowlanych lub wykończeniowych. Praca na terenie Lublina. Pracodawca zapewnia dojazd do pracy na trasie Chełm-Lublin. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - telefoniczny: 535 955 904 w godzinach 7.00-15.00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: (do negocjacji w zależności od umiejetności)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chełmie