Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. praca

Grodzisk Mazowiecki

Trouw Nutrition to dynamicznie rozwijająca się firma, część działającej na światową skalę grupy Nutreco. Nutreco jest globalnym liderem w żywieniu zwierząt i ryb. Zatrudniamy około 12 000 pracowników w 30 krajach ze sprzedażą prowadzoną w 80 krajach na całym świecie. Trouw Nutrition od ponad 90 lat zajmuje się opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań, które służą naszym klientom w hodowli zdrowych zwierząt gospodarskich. Trouw Nutrition w Polsce może poszczycić się już 30-letnią historią.

Opierając się na wynikach najnowszych badań, dostarczamy praktyczne rozwiązania w zakresie żywienia i zarządzania gospodarstwem, wspierając klientów w produkcji wysokiej jakości mięsa, jaj i mleka. Współpracujemy z producentami żywności oferując im kompleksowe podejście: najwyższej jakości produkty, rozwiązania technologiczne oraz najwyższej klasy doradztwo specjalistów. Wszystkie nasze działania prowadzimy w sposób zrównoważony, aby budować bezpieczną przyszłość branży rolnej, ale przede wszystkim - ludzi i zwierząt. Naszą misją jest "Feeding the Future - Wyżywić Przyszłość".

Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia internet / e-commerce / nowe media badania i rozwój administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.

  • Recepcjonistka / Recepcjonista

    • Grodzisk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    Polecana
    Dodana
  • Junior Marketing Specialist

    • umowa na zastępstwo
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Karnety na siłownię
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne
  • System premiowy
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Grodzisk Mazowiecki
  3. Lublin
  4. Poreba
  5. Łódź
  6. Wrocław
  7. Kraków
  8. Katowice
  9. Olkusz
  10. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Analityk Finansowy ds. Cen / Pricing Specialist

    • Zakres obowiązków

      • analiza marży pod nadzorem Pricing Managera
      • tworzenie i weryfikowanie cenników
      • aktualizacja i obsługa zapytań cenowych
      • sprawowanie kontroli nad poprawnością danych w systemie
      • analiza rentowności klientów w poszczególnych kanałach sprzedażowych

      Wymagania

      • znajomość MS Excel (stopień zaawansowany)
      • znajomość j. angielskiego potrzebna do prowadzenia rozmów wewnątrz firmy (międzynarodowe środowisko pracy)
      • umiejętność pracy z dużą ilością danych
      • dokładność, terminowość, obowiązkowość i dbałość o szczegóły
      • mile widziana znajomość Business Intelligence (Power BI)
      • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
      • mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne

      Oferujemy

      • umowa o pracę na zastępstwo (na okres około 2 lat z możliwością przedłużenia)
      • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
      • premia kwartalna
      • elastyczny czas pracy
      • dofinansowanie do karty sportowej
      • udział w programie emerytalnym PPE po osiągnięciu wymaganego stażu pracy
      • premie świąteczne, paczki świąteczne dla pracowników oraz dzieci
      • możliwość wzięcia udziału w inicjatywach dobroczynnych

Pracodawcy w Grodzisku Mazowieckim