naukowoPL Paweł Lasota

Czy to Twoja firma?

naukowoPL Paweł Lasota praca

Grodzisk Mazowiecki

Witajcie w świecie naukowoPL Paweł Lasota, gdzie edukacja jest pasją, a nauka staje się przygodą. Nasza siedziba znajduje się w sercu Grodziska Mazowieckiego, gdzie od 2021 roku tworzymy przestrzeń dla rozwoju i odkrywania potencjału zarówno w języku angielskim, jak i matematyce.

Jesteśmy zespołem od 2 do 10 specjalistów, którzy każdego dnia wkładają serce w to, co robią – nauczanie i tłumaczenia. Nasze zajęcia są wyjątkowe, bo wierzymy, że każdy uczeń jest inny i zasługuje na indywidualne podejście. Oryginalność naszych lekcji jest naszym znakiem rozpoznawczym – nie znajdziesz podobnych nigdzie indziej.

Nasza oferta edukacyjna skierowana jest do dzieci i młodzieży, którzy chcą nie tylko nauczyć się angielskiego czy matematyki, ale również zrozumieć je i polubić. Przygotowujemy młodych ludzi do ważnych egzaminów – ósmoklasisty i matury, dając im solidne fundamenty i pewność siebie.

Z dumą możemy powiedzieć, że wiemy, co robimy. Właściciel naukowoPL to magister lingwistyki stosowanej z imponującymi wynikami z matury, co przekłada się na jakość naszej pracy i sukcesy naszych uczniów. Nasze metody są innowacyjne, a zajęcia są ciągle udoskonalane – rozwijamy się razem z naszymi uczniami, bo ich rozwój jest dla nas najważniejszy.

Dołącz do naszej społeczności naukowoPL Paweł Lasota i odkryj radość z nauki, która prowadzi do prawdziwego sukcesu. Razem możemy więcej!

naukowoPL Paweł Lasota najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy naukowoPL Paweł Lasota

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca naukowoPL Paweł Lasota

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa naukowoPL Paweł Lasota

Siedziba główna w Grodzisku Wielkopolskim

Praca naukowoPL Paweł Lasota - oferty archiwalne

  • Super Nauczyciel Angielskiego

    • Grodzisk Mazowiecki
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 6 000-13 600 zł / mies.
    • naukowoPL w Grodzisku Mazowieckim szuka

      Super Nauczycieli Angielskiego / Matematyki

      Obecnie szukamy osób, które zaczną uczyć niektóre grupy już pod koniec lutego 2024 - nie czekaj ze zgłoszeniem!

      ✅ Dogadujesz się z dziećmi / młodzieżą?

      ✅ Chcesz uczyć rzeczy naprawdę przydatnych w życiu?

      ✅ Lubisz kiedy uczniowie zadają nieoczekiwane pytania?

      ✅ Wolisz uczyć w nietypowy sposób, poza systemem edukacji?

      ✅ Wiesz, że uczniowie również mogą cię dużo nauczyć, a ty możesz się rozwijać razem z nimi?

      Jeśli tak, to wygląda na to, że uczniowie naukowoPL potrzebują właśnie ciebie!

      Zakres obowiązków

      Co oznacza praca w naukowoPL?

      • prowadzenie zajęć zupełnie inaczej, niż robi to reszta
      • dołączenie do kilkuosobowego zespołu, w którym każdy ma sporo swobody
      • prowadzenie do 30 godzin zajęć w tygodniu, w małych grupach (do 8 osób)
      • możliwość wykonywania dodatkowo płatnych zadań w pozostałym czasie
      • świetnie wyposażone sale w bardzo dobrej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim
      • zaangażowanie nie tylko w naukę, ale też w ogólny rozwój uczniów
      • dobry kontakt z uczniami i bycie na bieżąco z tym, co jest dla nich ważne
      • poczucie sprawczości i wpływu na rzeczywistość
      • kształtowanie kolejnego pokolenia wolnych, szczęśliwych i myślących ludzi
      • pomoc i wsparcie właściciela naukowoPL oraz pozostałych nauczycieli
      • udział w budowaniu rosnącej firmy na dość wczesnym etapie (działamy od 2021 roku)
      • stawki wyższe niż w typowych szkołach językowych lub centrach korepetycji
      • system premii, możliwość długoterminowej współpracy i rozwoju

      Wymagania

      wymagania konieczne:

      • doskonała znajomość angielskiego i/lub matematyki
      • doskonała znajomość polskiego
      • szeroka pozaszkolna wiedza z kilku innych dziedzin
      • logiczne myślenie
      • biegłość w używaniu komputera
      • umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji

      niekonieczne, ale mile widziane:

      • doświadczenie w pracy z dziećmi / młodzieżą
      • wykształcenie lingwistyczne lub ścisłe
      • jak największa dyspozycyjność

      Oferujemy

Pracodawcy w Grodzisku Mazowieckim