Czy to Twoja firma?

Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki praca

Grodzisk Mazowiecki
Ośrodek Sportu i Rekreacji

Oferty pracy Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki

Siedziba główna

Praca Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi obiektu sportowego

    Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki
    • Grodzisk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie porządku i czystości na obiekcie, drobne naprawy i konserwacja urządzeń, sprzętu i wyposażenia obiektu, dbałość o tereny zielone, przygotowanie obiektu do potrzeb użytkowników, nadzór nad prawidłowością przebiegu zajęć (przestrzeganie regulaminów obiektów)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Dyspozycyjność, Dobra organizacja pracy, Dokładność
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : dbanie o tereny zielone [Umiejętność 1] : obsługa elektonarzędzi, maszyn i urzadzeń ogrodniczych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 030 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Grodzisku Mazowieckim