Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim

Przetwórstwo mleka i wyrób serów

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna badania i rozwój

Oferty pracy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim

Praca alert - powiadomienia

Praca Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim

  • Operator linii produkcyjnej - mistrz produkcji

    • Grodzisk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Portier - dozorca

    Dodana
  • Laborant

    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim

Pełna nazwa
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W GRODZISKU MAZOWIECKIM
Adres rejestrowy
Traugutta 5 05-825 Grodzisk Mazowiecki
NIP
5290007213
REGON
000440680
KRS
0000051667
Forma prawna
spółdzielnia
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo

  • 01.41.Z Chów i hodowla bydła mlecznego

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.42.Z Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych
  • 10.51.Z Przetwórstwo mleka i wyrób serów
  • 10.86.Z Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.33.Z Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim

3.9

Na podstawie 33 oceny z Google.

Ryszard Ochódzki

"Najlepszy kefir Grodziski. Polecam."

4 miesiące temu

Jacek Górecki

"Najlepsza maślanka i kefir jaki spożywałem. W województwie mazowieckim te produkty są bezkonkurencyjne. Pijąc je przypomina się smak z dzieciństwa. Polecam. Wystarczy raz spróbować i innego się nie napijesz."

2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Bydgoszcz
  4. Ciechanów
  5. Bielsko-Biała
  6. Katowice
  7. Walbrzych
  8. Poznań
  9. Rzeszów
  10. Wolsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim - oferty archiwalne

  • Laborant

    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie bieżących badań i analiz laboratoryjnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
      • Inne wymagania: 5 lat doświadczenia zawodowego ogółem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inspektor ds. skupu

      współpraca z producentami mleka w zakresie jakości surowca, stanu higieniczo-sanitarnego , rozliczanie dostaw mleka oraz sporządzanie list wypłat za mleko w systemie informatycznym

      Wymagania

      • Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych, Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN
  • Pomocnik mleczarski

    • 2 800 zł / mies.

      Obsługa maszyn i urządzeń, prace pomocnicze przy produkcji, organizacja miejsca pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: Organizacja pracy własnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Grodzisku Mazowieckim