IRH M.Dolecka SP.J

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IRH M.Dolecka SP.J

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IRH M.Dolecka SP.J

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - IRH M.Dolecka SP.J

Pełna nazwa
"IRH M. DOLECKA" SPÓŁKA JAWNA
Adres rejestrowy
Pl. Wolności 21 05-807 Grodzisk Mazowiecki
NIP
5291805678
REGON
360895618
KRS
0000545941
Forma prawna
spółka jawna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
26.02.2015
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 82.30.Z Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów
  • 82.99.Z Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca IRH M.Dolecka SP.J - oferty archiwalne

  • Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Położony bezpośrednio przy Kampusie UJ Hotel Campanile Kraków South*** w Krakowie w związku z planowanym otwarciem poszukuje osoby na stanowisko

      Dyrektora Sprzedaży i Marketingu

      Zakres obowiązków

      • współtworzenie i realizacja budżetu sprzedażowego hotelu,
      • zarządzanie zespołem sprzedaży i marketingu,
      • stworzenie procedur, a następnie dbałość o właściwy przebieg procesu sprzedaży,
      • współtworzenie i nadzór nad realizacją strategii sprzedaży i marketingu hotelu,
      • współtworzenie i dbałość o realizację polityki cenowej hotelu,
      • koordynowanie całości działań promocyjnych i marketingowych,
      • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami hotelu,
      • raportowanie do Dyrektora Generalnego.

      Wymagania

      • doświadczenie w sprzedaży usług hotelu miejskiego na stanowisku dyrektora sprzedaży / z-ca dyrektora sprzedaży (minimum 3 lata),
      • znajomość rynku wyjazdów firmowych (MICE), poparta doświadczeniem w pracy w obiekcie o kategorii minimum 3*,
      • znajomość nowoczesnych narzędzi sprzedażowych i systemów e-commerce,
      • wyczucie trendów w turystyce,
      • umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmiany warunków zewnętrznych, w tym społecznych, gospodarczych,
      • umiejętności negocjacyjne oraz podejmowania decyzji,
      • zrozumienie specyfiki działalności hotelu miejskiego,
      • pasja hotelarska,
      • kreatywność, wyobraźnia, pozytywne nastawienie do życia, zaangażowanie w pracę, chęć osiągnięcia sukcesu w nowym trzygwiazdkowym hotelu w Krakowie.

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wagi stanowiska, powiązane z realizacją wyników,
      • wysokiej jakości narzędzia pracy wspomagające realizację założonych celów,
      • pracę w zespole osób łączących doświadczenie, wiedzę i pasję we wspólnym celu,
      • szkolenia rozwojowe oraz techniczne z narzędzi dostępnych w hotelu.

Pracodawcy w Grodzisku Mazowieckim