Czy to Twoja firma?

Sklep Papierniczy praca

Grodzisk Mazowiecki

Witajcie w świecie PIOMAX, Waszym zaufanym sklepie papierniczym w sercu Grodziska Mazowieckiego. Jesteśmy miejscem, które od lat służy społeczności, dostarczając niezbędne artykuły szkolne i biurowe. Nasza oferta to bogaty wybór produktów, które spełniają potrzeby zarówno uczniów, studentów, jak i profesjonalistów. Znajdziecie u nas wszystko, od długopisów i markerów po foliopisy, pióra wieczne, korektory oraz wszelkiego rodzaju akcesoria do archiwizacji i organizacji dokumentów.

Jesteśmy dumni, że możemy powiedzieć, iż nasz sklep jest synonimem jakości i przystępnych cen. Wierzymy, że każdy zasługuje na dostęp do wysokiej jakości artykułów papierniczych, które ułatwiają codzienną pracę i naukę. Dlatego też nieustannie dążymy do tego, aby nasze produkty były najlepsze na rynku, a zakupy u nas były synonimem satysfakcji i zaufania.

Obecnie przechodzimy etap modernizacji, który jest świadectwem naszego zaangażowania w rozwój i dostosowanie się do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Modernizacja ta jest obietnicą ciągłego ulepszania naszych usług i asortymentu, abyście zawsze mieli dostęp do najnowszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań w branży papierniczej.

W PIOMAX rozumiemy, że zakupy artykułów papierniczych to więcej niż transakcja – to część Waszego codziennego życia i pracy. Dlatego też każdego dnia staramy się być dla Was partnerem, na którym możecie polegać, oferując produkty, które nie tylko spełniają Wasze oczekiwania, ale je przekraczają.

Zapraszamy do odwiedzenia nas i doświadczenia osobistej obsługi, która jest równie ważna jak jakość naszych produktów. W PIOMAX, każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem, bo Wasze zadowolenie jest naszą misją. Razem tworzymy historię pełną sukcesów i innowacji. Dołączcie do naszej społeczności i przekonajcie się, dlaczego PIOMAX to więcej niż zwykły Sklep Papierniczy – to miejsce, gdzie papier ożywa.

Sklep Papierniczy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Sklep Papierniczy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sklep Papierniczy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Sklep Papierniczy

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Sklep Papierniczy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Lublin
  4. Pruszków
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Sklep Papierniczy - oferty archiwalne

  • Zatrudnie Sprzedawcę

    • Grodzisk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 200-3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Zatrudnimy energiczną kobietę do obsługi klienta w Grodzisku Mazowieckim.

      Praca od poniedziałku do soboty po 8 godzin w godzinach 10.00-18.00 (praca w sobotę w zależności od potrzeb za sobotę dzień wolny). Szukamy osób które wykazują inicjatywę i są kreatywni w pracy. Umowa zlecenie na 3 miesiące, później umowa o pracę

      Wynagrodzenie 2500-2700 do ręki

      Szukamy pracownika który jest konkretny i chce pracować oraz związać się na dłużej z naszą firmą

      Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez Aplikuj. pl.

      Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

      Wymagania

      Doświadczenie w obsłudze klienta

      Chęci do pracy

      Oferujemy

      Umowa o pracę

      Zniżki na zakupy

Pracodawcy w Grodzisku Mazowieckim