house nieruchomości

Czy to Twoja firma?

house nieruchomości praca

Grodzisk Mazowiecki

Witaj! Jesteśmy house nieruchomości, Twoim zaufanym partnerem w świecie nieruchomości w Grodzisku Mazowieckim. Nasza pasja i zaangażowanie w to, co robimy, przekłada się na sukces i zadowolenie naszych Klientów, którzy szukają swojego wymarzonego domu lub chcą sprzedać swoją nieruchomość.

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż nieruchomości, ale kompleksowa obsługa, która obejmuje prezentacje nieruchomości, uczestnictwo w negocjacjach i umowach, a także kompletowanie wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia transakcji. Rozumiemy, że zakup lub sprzedaż nieruchomości to jedna z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego przykładamy wielką wagę do indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Naszym celem jest zapewnienie Ci wsparcia i profesjonalnego doradztwa na każdym etapie tej ważnej decyzji.

Współpracujemy z najlepszymi notariuszami, doradcami finansowymi i ubezpieczycielami, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort podczas całego procesu. Dbamy o to, aby wszystkie oferty były dokładnie sprawdzone i abyś mógł mieć pełne zaufanie do naszych usług. Nasza firma reklamuje się na wielu liczących się portalach internetowych, co pozwala nam dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych Klientów i zapewnia skuteczność naszych działań.

Co nas wyróżnia? To proste: nasze indywidualne podejście do każdego Klienta, nasza gotowość do zapewnienia pomocy i doradztwa na każdym etapie oraz nasza niezachwiana determinacja w prezentowaniu tylko sprawdzonych ofert. W house nieruchomości zawsze stawiamy na transparentność i uczciwość w relacjach z naszymi Klientami.

Jesteśmy tu, aby ułatwić Ci proces kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, zapewniając profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Zaufaj nam, a my pomożemy Ci znaleźć miejsce, które będziesz mógł nazwać domem.

house nieruchomości najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy house nieruchomości

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca house nieruchomości

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa house nieruchomości

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Szczecin
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca house nieruchomości - oferty archiwalne

  • Pośrednik/ Doradca ds Nieruchomości

    • Grodzisk Mazowiecki
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Pośrednik / Doradca ds. Nieruchomości

      HOUSE NIERUCHOMOŚCI – szybko rozwijająca się firma poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości

      Zakres obowiązków

      • systematyczne pozyskiwanie ofert nieruchomości
      • obsługa pozyskanych przez siebie klientów i ofert
      • prezentacja nieruchomości
      • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia transakcji

      Wymagania

      • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta
      • prawo jazdy kat. B i samochód
      • dobra prezentacja i przyjazne usposobienie
      • cierpliwość :)

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
      • elastyczne godziny pracy
      • niezbędne narzędzia do pracy,
      • bardzo dobrą atmosferę pracy,
      • kwartalne premie za dobre wynik

Pracodawcy w Grodzisku Mazowieckim