Czy to Twoja firma?

Nova Consulting praca

Grodzisk Mazowiecki

Jesteśmy Nova Consulting Milanówek – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie zarządzania nieruchomościami. Nasza historia zaczęła się w 2011 roku, kiedy to Jakub Nowak postanowił założyć firmę, która będzie wspierać rozwój i efektywność operacyjną innych przedsiębiorstw. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Naszą misją jest rozwój pracowników naszych Klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu każdej organizacji są ludzie – ich umiejętności, zaangażowanie i pasja. Dlatego też koncentrujemy się na budowaniu silnej kultury organizacyjnej oraz podnoszeniu wyników operacyjnych firm, z którymi współpracujemy.

Oferujemy szeroki zakres usług konsultingowych, które obejmują szkolenia z zakresu zarządzania i handlu, a także projekty wynajętych sił sprzedaży. Nasze działania są zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta, co pozwala na maksymalizację efektów naszej współpracy.

W Nova Consulting cenimy sobie odpowiedzialność, pasję i asertywność. To wartości, które kierują nami każdego dnia i są odzwierciedleniem naszego zaangażowania w każdy projekt. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do sukcesów naszych Klientów, oferując usługi najwyższej jakości.

Nasza siedziba znajduje się w Milanówku, ale nasze działania nie znają granic. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i gotowi do działania, gdziekolwiek nas potrzebujesz.

Zapraszamy do współpracy z Nova Consulting Milanówek – razem zbudujemy fundamenty dla Twojego biznesowego sukcesu.

Nova Consulting najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy Nova Consulting

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Nova Consulting

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Nova Consulting

Adres rejestrowy

Praca Nova Consulting - oferty archiwalne

  • Pośrednik/Agent/Doradca ds Nieruchomości

    Nova Consulting
    • Grodzisk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Aktualnie poszukujemy osób do współpracy jako Pośrednik Nieruchomości. Zapraszamy do naszego zespołu osoby, które tak jak my mają wysoką motywację do pracy, są silnie nastawione na rozwój zawodowy, a w kontaktach z klientami cenią szczerość, uczciwość i pozytywne relacje.

      Zakres obowiązków

      - pełna obsługa aktualnych klientów

      - pozyskiwanie nowych klientów

      Wymagania

      - doświadczenie w sprzedaży nieruchomości

      - wykształcenie co najmniej średnie;

      - umiejętność obsługi programów pakietu MS Office;

      - łatwość nawiązywania kontaktu;

      Oferujemy

      - wynagrodzenie + prowizje

      -naprawdę miłą atmosferę pracy

Pracodawcy w Grodzisku Mazowieckim