FPP Enviro

FPP Enviro

FPP Enviro najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy FPP Enviro

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FPP Enviro

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FPP Enviro

Siedziba główna

Oddział Białystok

FPP Enviro poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - FPP Enviro

Pełna nazwa
FPP ENVIRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Grójecka 194/169 02-390 Warszawa
NIP
5431806101
REGON
050649227
KRS
0000186427
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
09.01.2004
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 42.11.Z Roboty związane z budową dróg i autostrad
  • 43.99.Z Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 71.11.Z Działalność w zakresie architektury
  • 71.12.Z Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
  • 72.19.Z Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych
  • 74.90.Z Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 81.30.Z Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
FPP Enviro
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Walbrzych
  3. Bielsk Podlaski
  4. Białystok

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FPP Enviro - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. ocen oddziaływania na środowisko

    FPP Enviro
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України

      • co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie opracowywaniu raportów oceny oddziaływania na środowisko lub inwentaryzacji przyrodniczych dla inwestycji mających charakter liniowy, tj. dróg, linii kolejowych, sieci elektroenergetycznych
      • znajomość prawa ochrony środowiska,
      • umiejętność stawiania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,
      • terminowość i skrupulatność
      • wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach

      Zakres obowiązków

      • Udział w opracowywaniu samodzielnie i/lub we współpracy z zespołem poszczególnych rozdziałów raportów OOŚ, inwentaryzacji przyrodniczych, ekspertyz, opracowań, sprawozdań z zakresu oceny oddziaływania na środowisko dla inwestycji mających charakter liniowy, tj. dróg, linii kolejowych, sieci elektroenergetycznych
      • nadzór i koordynacja pracy zespołu ekspertów przyrodników prowadzących badania terenowe oraz innych ekspertów
      • współpraca z innymi zespołami i działami firmy
      • reprezentowanie firmy w ramach prowadzonego projektu w tym m.in. udział w spotkaniach, prowadzenie korespondencji z Klientem, kontakty z instytucjami
      • prowadzenie pełnej dokumentacji projektów
      • dbałość o wysoką jakość rezultatów projektów
      • wdrażanie narzędzi i usprawnianie procesów realizacji projektów

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu ochrony środowiska, biologii lub pokrewne
      • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej
      • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
      • mile widziana znajomość AutoCad, narzędzi GIS

      Oferujemy

      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę;
      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
      • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia;
      • Premie i dodatkowe wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników
      • Wynagrodzenie: 5 500,00 zł brutto – 10 000,00 zł brutto
      • Praca w biurze w Warszawie (ul. Grójecka) lub w Białymstoku (ul. Węglowa)

Pracodawcy w Warszawie