Czy to Twoja firma?

Sunprofi sp. z o.o. praca

Lublin

Sunprofi Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Sunprofi Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sunprofi Sp. z o.o.

Mapa Sunprofi Sp. z o.o.

Siedziba główna

Sunprofi Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Sunprofi Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Lublin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Sunprofi Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Hurtownia Fotowoltaiczna SUNPROFI Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik biurowy

      Pracownik biurowy

      Obowiązki

      • Segregacja i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
      • Nadzór nad bieżącą dokumentacją, ścisła współpraca z biurem rachunkowym
      • Kontrola należności od klientów
      • Wysyłanie wezwań do zapłaty
      • Redagowanie pism i dokumentów
      • Bieżące wsparcie w codziennej pracy
      • Pozostałe obowiązki zlecone przez pracodawcę

      Wymagania

      • Wysoka kultura osobista
      • Samodzielność, komunikatywność i zaangażowanie
      • Bardzo dobra organizacja pracy
      • Znajomość programów z pakietu Microsoft Office: Word i Excel
      • Znajomość programów Subiekt GT będzie dodatkowym atutem
      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Oferujemy pracę w miłej atmosferze w młodym dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego.
      • Proponujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po miesięcznym okresie próbnym.
      • Benefity pozapłacowe

Pracodawcy w Lublinie