Czy to Twoja firma?

CENTRALNE MUZEUM WŁÓKIENNICTWA W ŁODZI praca

Łódź

Jesteśmy Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, ikoną kulturową i świadkiem przemian, które ukształtowały współczesne oblicze miasta. Nasza historia zaczęła się pisać w latach 50. ubiegłego wieku, kiedy to zrodziła się idea stworzenia miejsca, które będzie pielęgnować i promować dziedzictwo włókiennicze regionu. Od tamtego czasu, nasze mury, mieszczące się w zabytkowej Białej Fabryce Ludwika Geyera, stały się domem dla niezliczonych eksponatów i historii.

Jako największe muzeum włókiennictwa w Europie, jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku, która pozwala nam nie tylko zachować przeszłość, ale i inspirować przyszłe pokolenia. Nasza misja to budowanie mostów między światem nauki, edukacji a praktyką życia gospodarczego i społecznego. Wierzymy, że dzielenie się wiedzą i doświadczeniem jest kluczem do rozwoju i innowacji.

W naszej ofercie znajdą Państwo wystawy stałe i czasowe, które opowiadają o bogatej historii włókiennictwa, a także warsztaty edukacyjne i lekcje muzealne, które przenoszą wiedzę w przystępny i angażujący sposób. Nasze wydarzenia specjalne, takie jak Noc Muzeów czy urodziny Geyera, to okazje do świętowania kultury i sztuki w niepowtarzalnej atmosferze.

Jesteśmy także pionierami w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii multimedialnych, co było widoczne podczas otwarcia naszej interaktywnej wystawy w 2013 roku. Modernizacja naszej siedziby, wspierana funduszami unijnymi, świadczy o naszym zaangażowaniu w innowacje i dążeniu do doskonałości.

Nasze znaczenie wykracza poza granice kraju, co potwierdza organizacja Międzynarodowego Triennale Tkaniny w Łodzi – wydarzenia, które przyciąga artystów i miłośników sztuki z całego świata. To właśnie tutaj, w sercu Polski, kultura włókiennicza łączy się z międzynarodowym wymiarem twórczości.

W Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, każdy odwiedzający jest dla nas ważny, a nasza przewaga konkurencyjna – siedziba w Białej Fabryce – jest nie tylko symbolem, ale i obietnicą, że historia włókiennictwa w Łodzi będzie żyła i rozwijała się wraz z nami. Zapraszamy do wspólnego odkrywania tajemnic przeszłości, celebrowania teraźniejszości i tworzenia przyszłości.

CENTRALNE MUZEUM WŁÓKIENNICTWA W ŁODZI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy CENTRALNE MUZEUM WŁÓKIENNICTWA W ŁODZI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRALNE MUZEUM WŁÓKIENNICTWA W ŁODZI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CENTRALNE MUZEUM WŁÓKIENNICTWA W ŁODZI

Siedziba główna

Praca CENTRALNE MUZEUM WŁÓKIENNICTWA W ŁODZI - oferty archiwalne

  • Opiekun ekspozycji (os. niepełnosprawne)

    CENTRALNE MUZEUM WŁÓKIENNICTWA W ŁODZI
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • informowanie zwiedzających o aktualnych wystawach i miejscu ich ekspozycji,
      • sprawdzanie biletów, nadzorowanie sal ekspozycyjnych i opieka nad eksponatami,
      • utrzymywanie czystości w salach wystawowych i innych pomieszczeniach /w tym również w toaletach/.

      Zachęcamy i zapraszamy osoby niepełnosprawne mogące wykonywać w/w zadania do wzięcia udziału w rekrutacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mistrz montażysta (os. niepełnosprawne)

    • Łódź

      - Budowa i montaż "ekranów"/ścianek działowych z płyt karton.-gips., ich malowanie i retuszowanie - przygotowywanie i montaż eksponatów i sprzętu wystawienniczego
      - montaż i szklenie gablot, wykonywanie bieżących napraw i drobnych prac remontowych w budynkach na terenie muzeum
      - załadunek, rozładunek i przemieszczanie eksponatów, elementów wystawienniczych oraz zaopatrzenia gospodarczego.

      - praca w dni wolne

      Wymagania

      • Uprawnienia: " Złota rączka "

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
  • Mistrz elektryk (os. niepełnosprawne)

    • Łódź

      - dbanie o należyty stan i sprawność instalacji elektrycznej
      - sprawdzanie stanu technicznego urządzeń elektrycznych
      - wykonywanie konserwacji oraz napraw sprzętów i urządzeń elektrycznych
      - dokonywanie wymaganych przeglądów instalacji elektrycznej i tablic rozdzielczych do 1kV oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji
      - współpraca ze służbami energetycznymi
      - monitorowanie prawidłowej pracy urządzeń wentylacji i klimatyzacji
      - praca przy montażu wystaw, w szczególności w zakresie oświetlenia

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe
      • Uprawnienia: ŚWIADECTWO KWALIFIKACYJNE E

      Oferujemy

Pracodawcy w Łodzi