Czy to Twoja firma?

JAMI NOBO HOTEL praca

Łódź

JAMI NOBO HOTEL

JAMI NOBO HOTEL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy JAMI NOBO HOTEL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JAMI NOBO HOTEL

Mapa JAMI NOBO HOTEL

Siedziba główna

Praca JAMI NOBO HOTEL - oferty archiwalne

  • Kierownik restauracji

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Twój zakres obowiązków

      • Zarzadzanie zespołem,
      • Planowanie czasu pracy,
      • Składanie zamówień,
      • Przygotowywanie rozliczń dziennych i miesięcznych,
      • Dbałość o dobry wizerunek restauracji i jakość obsługi,
      • Sprzedaż imprez okolicznościowych,
      • Koordynacja imprez i bankietów,
      • Obsługa Gości w restauracji z zachowaniem obowiązujących standardów i procedur.

      Nasze wymagania

      Przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w restauracji,

      Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

      Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu pracowników,

      Kreatywność, samodzielność, opanowanie, cierpliwość, optymizm,

      Rozwinięte umiejętności interpersonalne - komunikatywność, łatwość

      nawiązywania kontaktów.

      ukierunkowanie na osiąganie wyników oraz konsekwencja w realizacji założonych

      celów,

      samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,

      prawo jazdy kat. B.

      To oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w młodym zespole,
      • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
      • Możliwość rozwoju,
      • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Pracodawcy w Łodzi