ATS Instal

Czy to Twoja firma?

ATS Instal praca

Warszawa

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2015 roku, ATS Instal Warszawa zyskała reputację lidera w branży instalacji budowlanych, dostarczając nowoczesne i niezawodne rozwiązania dla naszych klientów. Jesteśmy dumni z ponad 400 zrealizowanych projektów, które świadczą o naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie. Nasz zespół, liczący od 11 do 50 pracowników, to fundament naszej firmy, a ich wiedza i doświadczenie są kluczem do naszego sukcesu.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, od instalacji elektrycznych, teletechnicznych, sanitarnych, po nowatorskie systemy fotowoltaiczne. Nasze usługi obejmują nie tylko doradztwo techniczne i serwis instalacji, ale także nadzór inżynierski, audyty techniczne oraz kompleksowe wykonawstwo i obsługę inwestycji. W każdym projekcie kierujemy się dążeniem do optymalizacji kosztów i efektywności, co przekłada się na realne korzyści dla naszych klientów.

Wyróżnia nas ponad 2000 km zrealizowanego okablowania, co jest dowodem na naszą solidność i zaawansowanie techniczne. Nasze projekty charakteryzują się innowacyjnością i jakością, a ponad 10 lat praktycznego doświadczenia w branży pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Z dumą współpracujemy z renomowanymi producentami, takimi jak Jasolar, Peimar, SolarEdge, Huawei i Solplanet, co gwarantuje najwyższą jakość naszych instalacji.

Bezpieczeństwo finansowe to podstawa naszej działalności, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni, że ich inwestycje są w dobrych rękach. Nasza solidna pozycja rynkowa to wynik zaufania, jakim obdarzają nas zadowoleni klienci, a każde zrealizowane zlecenie to dla nas kolejny krok w kierunku budowania lepszej przyszłości.

W ATS Instal Warszawa łączymy zaawansowaną technologię z indywidualnym podejściem do każdego klienta, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć przestrzeń, która jest nie tylko funkcjonalna, ale i zrównoważona, bezpieczna i przyjazna dla środowiska.

ATS Instal najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ATS Instal

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ATS Instal

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ATS Instal

Siedziba główna

Praca ATS Instal - oferty archiwalne

  • Monter instalacji - hydraulik

    ATS Instal
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Szukamy monterów instalacji C.O., wody i instalacji grzewczych

      Zakres obowiązków

      - doświadczenia na ww. stanowisku dla fachowców,
      - chęci do pracy dla pomocników.

      - czytanie rysunków technicznych

      Wymagania

      - doświadczenie min. 1 w branży sanitarnej

      - samodzielność

      - sumienność i dokładność w wykonywanych pracach,

      Oferujemy

      - umowę o pracę na cały etat,
      - 8-10-godzinny system pracy (są wypłacane nadgodziny),
      - niezbędne narzędzia do pracy,
      - odzież.

Pracodawcy w Warszawie