Czy to Twoja firma?

HOTEL BOSS praca

Łódź

Witaj w Hotelu Boss***, naszej oazie spokoju i profesjonalizmu, zatopionej w sosnowych lasach malowniczego Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Zaledwie 20 minut od zgiełku Centrum Warszawy, oferujemy Ci przestrzeń, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każdy Gość traktowany jest jak członek rodziny.

Nasza historia to opowieść o pasji i zaangażowaniu, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie. HOTEL BOSS w Łodzi to nie tylko budynek, to miejsce z duszą, gdzie każdy kąt opowiada historię założonego przez dziadka przedsięwzięcia. Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować jego dzieło, dbając o to, aby nasze usługi zawsze stały na najwyższym poziomie.

Jako firma rodzinna, stawiamy na wartości, które sprawiają, że nasz hotel to coś więcej niż tylko miejsce noclegowe. To dom, w którym każdy Gość czuje się wyjątkowo i doceniony. To filozofia, która przekłada się na każdy aspekt naszej działalności, od serdecznego przywitania do indywidualnego podejścia do potrzeb naszych Gości.

W Hotelu Boss*** znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje doświadczenie było kompleksowe i niezapomniane. Oferujemy wygodne i przestronne pokoje, które stanowią idealne miejsce do odpoczynku po dniu pełnym wrażeń. Nasze nowoczesne sale konferencyjne, wyposażone w najnowszy sprzęt audiowizualny, są doskonałym miejscem na organizację konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych.

Rozumiemy, jak ważne są momenty celebracji, dlatego z radością pomagamy w organizacji imprez okolicznościowych, wesel w plenerze czy integracji. Nasze restauracje z polską i międzynarodową kuchnią zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia, a Klub Retro to miejsce, gdzie można się zrelaksować i cofnąć w czasie.

Dbamy o to, abyś mógł nie tylko pracować, ale i odpoczywać. Dlatego zapraszamy do naszego Gabinetu Masażu oraz sali fitness, gdzie zatroszczysz się o swoje ciało i umysł. A wszystko to w otoczeniu zielonych terenów, idealnych do spacerów i odpoczynku na łonie natury.

W Hotelu Boss*** jesteśmy przekonani, że to ludzie tworzą miejsca, a nasze zaangażowanie i dbałość o szczegóły sprawiają, że każdy pobyt jest wyjątkowy. Zapraszamy Cię do doświadczenia gościnności, która ma swoje korzenie w historii i jest pielęgnowana przez naszą rodzinę. Czekamy na Ciebie, abyś mógł poczuć się u nas jak w domu.

HOTEL BOSS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy HOTEL BOSS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HOTEL BOSS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HOTEL BOSS

Siedziba główna

HOTEL BOSS poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HOTEL BOSS - oferty archiwalne

  • Recepcjonista

    HOTEL BOSS
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - OBSŁUGA GOSCI HOTELOWYCH W RECEPCJI,
      - OBSŁUGA KASY FISKALNEJ I SYSTEMU MELDUNKOWEGO CHART

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 510 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kelner

    HOTEL BOSS
    • Łódź

      OBSŁUGA GOŚCI W RESTAURACJI HOTELOWEJ
      OBSŁUGA IMPREZ OKOLICZNOSCIOWYCH

      Wymagania

      • Uprawnienia: nawiązywanie kontaktów

      Oferujemy

  • Kucharz

    HOTEL BOSS
    • Łódź

      GOTOWANIE I SERWOWANIE DAŃ DLA GOŚCI RESTAURACJI I NA IMPREZACH OKOLICZNOŚCIOWYCH

      Wymagania

      • Uprawnienia: gotowanie
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : KUCHNIA POLSKA [Inne] : POŚWIADCZENIE PRACY W KUCHNI POLSKIEJ

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

Pracodawcy w Łodzi