Polskie Centrum Akredytacji

Czy to Twoja firma?

Polskie Centrum Akredytacji praca

Warszawa

Polskie Centrum Akredytacji to jedyna krajowa jednostka upoważniona do  potwierdzania kompetencji podmiotów działających w  obszarze oceny zgodności. Od dwóch dekad budujemy zaufanie do usług oceny zgodności. Aktywnie uczestniczymy w pracach organizacji międzynarodowych związanych z akredytacją, działamy w ramach porozumień o wzajemnym uznawaniu (EA MLA, IAF MLA, ILAC MRA).

Utrzymując wysokie standardy, dbamy o to, by nasi pracownicy zdobywali doświadczenia i uprawnienia na różnych poziomach procesów akredytacji jednostek oceniających zgodność oraz funkcjonowania krajowego i europejskiego systemu akredytacji.

Polskie Centrum Akredytacji najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój hr / kadry prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Polskie Centrum Akredytacji

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polskie Centrum Akredytacji

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Polskie Centrum Akredytacji

Siedziba główna

Polskie Centrum Akredytacji poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Elbląg
  3. Gliwice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Polskie Centrum Akredytacji - oferty archiwalne

  • Pracownik kancelarii Inspektor w Wydziale Administracyjno-Technicznym

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy pracownika na stanowisko Inspektor w Wydziale Administracyjno-Technicznym, osoby do obsługi kancelaryjnej.

      Zakres obowiązków

      Odpowiedzialność i zadania:
      • prowadzenie kancelarii ogólnej, w tym m.in.: przygotowanie i wysyłka korespondencji wychodzącej, odbieranie, segregowanie i przekazywanie korespondencji przychodzącej, prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej
      • rejestrowanie wniosków związanych z procesami akredytacji i nadzoru
      • prowadzenie rejestru faktur z uwzględnieniem przypisanych kosztów w budżecie oraz asortymentu
      • współpraca z firmami świadczącymi usługi pocztowe i kurierskie oraz dostarczające materiały, druki na potrzeby kancelarii, zgłaszanie zapotrzebowania
      • prowadzenie magazynu artykułów biurowych - zamówienia, ewidencja przychodów oraz rozchodów, kontrola stanów magazynowych

      Wymagania

      Oczekiwania:
      • wykształcenie: wyższe I lub II stopnia
      • doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
      • umiejętność obsługi komputera pracującego w środowisku Windows
      • umiejętność jasnego i precyzyjnego formułowania wypowiedzi ustnie i na piśmie, umiejętność pracy w zespole, jakość w działaniu

      Oferujemy

      • opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
      • elastyczne godziny pracy pomiędzy 7 a 17
      • pakiet socjalny: dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, bony
      • karty sportowe
      • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

Pracodawcy w Warszawie