Czy to Twoja firma?

HR internetional praca

Lublin

Witajcie, jesteśmy HR International, lider w dziedzinie pośrednictwa pracy z ponad 15-letnim doświadczeniem, które rozciąga się na całą Europę. Nasza siedziba główna znajduje się w historycznym Krakowie, sercu Małopolski, skąd zarządzamy talentami i karierami na skalę międzynarodową.

Specjalizujemy się w pracy tymczasowej, a nasza działalność obejmuje pośrednictwo w procesach rekrutacyjnych zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Jesteśmy dumni, że nasz zespół, liczący od 51 do 200 specjalistów, przyczynił się do zrekrutowania ponad 250 000 pracowników tymczasowych, co świadczy o naszej skuteczności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci.

W HR International łączymy tradycję z nowoczesnością. Korzystamy z najnowszych technologii, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb każdej organizacji. Pomagamy zoptymalizować koszty związane z zarządzaniem kadrami oraz wspieramy rozwój firm poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów, stymulowanie ich rozwoju i planowanie efektywnych systemów motywacyjnych.

Nasza elastyczność, zaangażowanie i orientacja na długotrwałą współpracę to nasze główne atuty, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia z indywidualnym zaangażowaniem, aby sprostać specyficznym wymaganiom i oczekiwaniom.

Chociaż nie możemy podzielić się naszą misją i wartościami w tej chwili, możemy zapewnić, że wszystko, co robimy, jest ukierunkowane na sukces i satysfakcję naszych klientów oraz kandydatów. W HR International wierzymy, że odpowiednie osoby na właściwych stanowiskach to klucz do sukcesu każdej organizacji.

Zapraszamy do współpracy z HR International – razem zbudujemy silny fundament dla przyszłości Państwa firmy.

HR internetional najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Tłumacz Lublin
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy HR internetional

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HR internetional

Mapa HR internetional

Siedziba główna

Praca HR internetional - oferty archiwalne

  • Translate for Chinese

    HR internetional
    • Lublin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 000-10 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • translating from Chinese, English and Polish
      • consulting with experts in a specialist field
      • developing contacts and building relationships with clients
      • specializing in a particular industry sector: woodworking, international logistics, legal and financial documents
      • Knowing Ukrainian and Russian will be a plus

      Wymagania

      Oferujemy

      • remonte work

Pracodawcy w Lublinie