Czy to Twoja firma?

FERRO WINGS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Zielona Góra

Od naszego założenia w 2016 roku, w Ferro Wings nieustannie dążymy do tego, by być liderem w branży odnawialnych źródeł energii w Polsce Zachodniej. Nasza pasja do innowacji i zaangażowanie w tworzenie zrównoważonej przyszłości zaowocowały bogatą ofertą produktów i usług, które pomagają naszym klientom zmniejszać ich ślad węglowy i oszczędzać energię.

Specjalizujemy się w dostarczaniu najnowocześniejszych paneli fotowoltaicznych, w tym naszych flagowych paneli bifacjalnych o mocy 425 kWp, które są objęte wyjątkowo długą gwarancją. Nasze pompy ciepła, magazyny energii, gruntowe pompy ciepła oraz innowacyjne turbiny wiatrowe o pionowej osi obrotu to tylko niektóre z rozwiązań, które oferujemy, aby sprostać potrzebom energetycznym zarówno domów, jak i przedsiębiorstw.

Rozumiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami i dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które są dopasowane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Nasze usługi obejmują audyt fotowoltaiczny, profesjonalny montaż instalacji, pomoc w zgłoszeniu instalacji do zakładu energetycznego, a także wsparcie w złożeniu wniosku o dofinansowanie. Dzięki programom Ferro Wings Protect+ oraz Ferro Wings Care+ zapewniamy również profesjonalny serwis instalacji PV.

Jesteśmy dumni z naszego międzynarodowego doświadczenia, realizując projekty fotowoltaiczne zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasze zaangażowanie w jakość i innowacje jest widoczne nie tylko w naszych produktach, ale również w podejściu do każdego klienta i projektu. W Ferro Wings, każdy krok, od projektowania po instalację, jest wykonany z myślą o przyszłości naszej planety.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się korzyściami płynącymi z odnawialnych źródeł energii. Razem możemy tworzyć zieloną przyszłość.

FERRO WINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika obsługa klienta / call center

Oferty pracy FERRO WINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FERRO WINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FERRO WINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

FERRO WINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FERRO WINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pomocnik montażysty

    FERRO WINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      pomocnik montażysty

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 200 zł/doba

Pracodawcy w Zielonej Górze