Czy to Twoja firma?

Nieruchomości Studio praca

Łódź

Od ponad dwóch dekad, my, "Studio 110" Jarosław Kusiak Ewa Kusiak, jesteśmy dumnym uczestnikiem rynku nieruchomości w sercu Polski, w Łodzi. Nasza historia zaczęła się w 1998 roku, a od tego czasu nieustannie budujemy naszą pozycję, oferując naszym klientom nie tylko mieszkania, domy i działki, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i zaufanie.

W naszym podejściu do biznesu stawiamy na wartości, które są dla nas fundamentem: uczciwość, otwartość, bezpieczeństwo, proaktywność, transparentność i szybkość. To one kształtują nasze relacje z klientami i partnerami, a także inspirują nas do ciągłego rozwoju i doskonalenia oferowanych usług. Profesjonalne pośrednictwo, doradztwo oraz zarządzanie najmem to nie tylko nasze usługi – to nasza pasja.

Jesteśmy deweloperem, który nie boi się wyzwań. Nasze projekty są odzwierciedleniem dążenia do perfekcji i innowacyjności. Budujemy budynki najwyższej jakości, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. To właśnie ta elastyczność i możliwość realizacji własnych wizji sprawiają, że jesteśmy bardziej elastyczni niż inne firmy na rynku.

Zapraszamy do współpracy z "Studio 110" – gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym największym sukcesem. Razem z nami znajdziesz nie tylko swój wymarzony dom, ale także partnera na każdym etapie tej ważnej życiowej decyzji.

Nieruchomości Studio najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Architekt Łódź
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Nieruchomości Studio

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Nieruchomości Studio

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Nieruchomości Studio

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Nieruchomości Studio
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Nieruchomości Studio - oferty archiwalne

  • ARCHITEKT WNĘTRZ

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 700-6 000 zł / mies.

      Zakres obowiązków

        • Przygotowywanie dokumentacji architektoniczno-budowlanej dla klientów i podwykonawców

        • Współpraca z budową pod kątem zgodności wykonanych prac z dokumentacją projektową

        • Praca na samodzielnym stanowisku Architekta

        • Przygotowywanie układów funkcjonalnych, koncepcji, moodboardów, wizualizacji 3D

        • Zestawienia produktowe

        • Inwentaryzacje powierzchni

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe w kierunkach: architektura wnętrz, architektura

      • Min 1 rok doświadczenia w projektowaniu wnętrz mieszkalnych od koncepcji po realizację
      • Doświadczenie w przygotowywaniu projektów technicznych 2D

      • umiejętnośc tworzenia fotorealistycznych wizualizacji
      • Znajomość branży, materiałów wykończeniowych i zagadnień technicznych

      • Umiejętność pracy w zespole

      • Znajomość programu ARCHICAD oraz mile widziany program do wizualizacji( dowolny)

      • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

      • Wymagane dokumenty: Portfolio zawierające przykładowe projekty techniczne oraz dobrej jakości wizualizacje, C

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • pracę przy ciekawych, zróżnicowanych projektach w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy

Pracodawcy w Łodzi