Czy to Twoja firma?

Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II praca

Ząbki

W sercu Piotrkowa Trybunalskiego znajduje się miejsce wyjątkowe - Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II. Nasza instytucja to nie tylko przestrzeń edukacyjna, ale przede wszystkim dom pełen ciepła, w którym dzieci rozwijają się w oparciu o wartości, jakie przekazał światu św. Jan Paweł II oraz Czcigodna Służebnica Boża Matka Anna Kaworek.

Nasze przedszkole to połączenie wieloletniej tradycji z nowoczesnym podejściem do edukacji. Rozwijamy wyobraźnię i zainteresowania naszych podopiecznych przez naukę poprzez zabawę, co jest fundamentem naszej filozofii. Dzięki autorskiemu programowi, który rozszerza podstawę programową MEN, zapewniamy dzieciom wszechstronny rozwój.

Zajęcia, które oferujemy, są tak różnorodne jak nasze przedszkolaki. Od nauki języka angielskiego i migowego, przez taniec, śpiew, aż po warsztaty plastyczne i seanse kinowe. Wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego nasze działania są dostosowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań każdego z nich.

Bezpieczeństwo i dobrostan dzieci są dla nas priorytetem, dlatego zapewniamy całodzienne pełne wyżywienie oraz weekendową opiekę, aby rodzice mogli spokojnie podejmować swoje codzienne obowiązki.

W Przedszkolu Niepublicznym im. Jana Pawła II każdy dzień to nowa przygoda, nowe wyzwanie i nowa możliwość odkrywania świata. Zapraszamy do wspólnego tworzenia tej niezwykłej historii, gdzie każde dziecko ma szansę na szczęśliwe i wartościowe dzieciństwo.

Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II

Siedziba główna

Praca Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II - oferty archiwalne

  • Przedszkole Niepubliczne im.Jana Pawła II w Ząbkach przyjmie pilnie nauczyciela do przedszkola. Kont

    Przedszkole Niepubliczne im. Jana Pawła II
    • Ząbki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukuję nauczyciela do przedszkola. CV proszę przesyłać na adres e-mail.

      Zakres obowiązków

      Szczegóły obowiązku omawiamy bezpośrednio na spotkaniu.

      Wymagania

      Nauczyciel Przedszkola:

      - kocha dzieci

      - punktualność

      - sumienność

      - uczciwość

      - kreatywność

      Oferujemy

      Omówimy na spotkaniu.

Pracodawcy w Ząbkach