Czy to Twoja firma?

Proshape Andrzej Osiak praca

Ząbki

Witaj, jestem Proshape Andrzej Osiak, Twoim zaufanym twórcą dziecięcych uśmiechów i wspomnień. Znajdziesz nas w malowniczych Ząbkach, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy zabawki, które rozpalają wyobraźnię i zachęcają do aktywności.

Nasza historia to opowieść o wieloletnim doświadczeniu, które przekłada się na niezachwianą jakość i innowacyjność. Specjalizujemy się w produkcji zabawek, które nie tylko bawią, ale i uczą. Od pięknie wykonanych drewnianych ozdób ogrodowo-balkonowych po zabawki od renomowanych producentów – nasza oferta jest tak różnorodna, jak nieograniczona jest dziecięca wyobraźnia.

W Proshape Andrzej Osiak rozumiemy, jak ważne są pierwsze lata życia. Dlatego nasze zabawki są nie tylko estetyczne i trwałe, ale przede wszystkim bezpieczne dla najmłodszych. Hurtowa sprzedaż pozwala nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, a każdy projekt traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły.

Choć nie zdradzamy wszystkich naszych tajemnic, możesz być pewien, że stawiamy na ciągły rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań, aby dostarczać produkty, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do świata Proshape Andrzej Osiak, gdzie każda zabawka ma swoją historię, a każdy uśmiech dziecka jest dla nas największą nagrodą.

Proshape Andrzej Osiak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Ząbki
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Proshape Andrzej Osiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Proshape Andrzej Osiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Proshape Andrzej Osiak

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Proshape Andrzej Osiak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Proshape Andrzej Osiak - oferty archiwalne

  • Zatrudnię Opiekunkę do Żłobka

    • Marki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Niepubliczny Żłobek pilnie poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka nad dziećmi do lat 3. Placówka jest nowa, zlokalizowana w Markach. Pracujemy w godzinach 6:30-17.30. System dwuzmianowy. Zatrudnienie: od zaraz. Osoby zainteresowane prosimy o kierownie CV na adres e-mail: biuro@oxfordzik.edu.pl lub umawiać się telefonicznie: 505-002-095

      Zakres obowiązków

      - sprawowanie opieki nad dziećmi,

      - wykonywanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych (karmienie, przebieranie),

      - dbałość o zdrowie, bezpieczeństwo dzieci,

      - utrzymanie ładu i porządku w miejscu pracy,

      - planowanie i realizacja zajęć dydaktyczno -wychowawczych.

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy spełnienia wymogów ustawowych w zakresie opieki nad dziećmi do lat trzech określonych w art. 16 Ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat trzech: wykształcenia pedagogicznego, opiekuńczo-wychowawczego lub kwalifikacji położnej, pielęgniarki, opiekunki dziecięcej, doświadczenia w pracy z dziećmi lub ukończonego kursu na opiekuna dzieci w wieku do lat 3.

      Dodatkowe wymagania:

      książeczka sanepidu (lub gotowość do jej wyrobienia), dobra organizacja pracy, kreatywność i pomysłowość, umiejętność pracy w zespole, empatia i zamiłowanie do pracy z dziećmi, punktualność, odpowiedzialność, dodatkowym atutem będą: zdolności plastyczne lub artystyczne, umiejętność gry na instrumencie, znajomość języków obcych.

      Oferujemy

      pracę na atrakcyjnych warunkach: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie płatne terminowo, możliwość awansu i rozwoju zgodnie z przyjętą ścieżką awansu zawodowego, przyjazna atmosfera, komfortowe warunki pracy w nowoczesnych i przestronnych salach, pracę w elastycznym systemie zmianowym.

Pracodawcy w Ząbkach