PPH SAGAT

Czy to Twoja firma?

PPH SAGAT praca

Ząbki

Witajcie w świecie P.P.H Sagat, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością w sercu Ząbek. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was do poznania naszej działalności, która jest naszą pasją i codziennością. Nasze przedsiębiorstwo to nie tylko firma, to miejsce, gdzie każdy produkt jest tworzony z myślą o zadowoleniu naszych klientów.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów tytoniowych, a nasze doświadczenie w tej branży pozwala nam na dostarczanie produktów najwyższej jakości. Rozumiemy potrzeby i oczekiwania miłośników tytoniu, dlatego stale doskonalimy nasze procesy, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom.

Jednak nasza oferta to nie tylko tytoń. Z dumą oferujemy szeroki asortyment napojów, zarówno alkoholowych, jak i bezalkoholowych. Wierzymy, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie, niezależnie od okazji. Nasza detaliczna i hurtowa sprzedaż żywności to odpowiedź na potrzeby współczesnych konsumentów, którzy cenią sobie zarówno smak, jak i jakość produktów.

Rozumiemy także, jak ważna jest przestrzeń, w której żyjemy i pracujemy. Dlatego nasze usługi obejmują obsługę rynku nieruchomości oraz działalność wspierającą, której celem jest tworzenie harmonijnych i funkcjonalnych przestrzeni dla biznesu i życia codziennego.

Jesteśmy firmą, która łączy w sobie bogate doświadczenie z dynamicznym rozwojem. Nasze działania są zawsze ukierunkowane na potrzeby klientów, a zadowolenie z naszych produktów i usług jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych partnerów i klientów. Razem możemy więcej!

PPH SAGAT najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekspedient Ząbki
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy PPH SAGAT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPH SAGAT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPH SAGAT

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
PPH SAGAT
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Pruszcz Gdański
  3. Kraków
  4. Łańcut
  5. Łódź
  6. Lublin
  7. Piaseczno
  8. Przeworsk
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PPH SAGAT - oferty archiwalne

  • Ekspedientki / Sprzedawców sklepu typu DELIKATESY Warszawa

    PPH SAGAT
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 500-5 500 zł / mies.
    • Poszukujemy Ekspedientki / Sprzedawców do sklepu typu Delikatesy Sklep mieści się w Warszawa Śródmieście lub Żoliborz

      Poszukujemy osób dyspozycyjnych które będą chętne do pracy w miłej atmosferze

      Prace na sali sprzedażowej/dokładanie towaru ,obsługa kasy ( 17-20 zł/h netto/na ręke )

      Praca stanowiska mięsno - wędliniarskie ( 19-21 zł/h netto/na ręke)

      Praca zmianowa pon-sob 6-14 , 14-22 .

      Zakres obowiązków

      • Wykładanie towaru,
      • Prace porządkowe,
      • Obsługa klienta

      Wymagania

      Z doświadczeniem lub bez

      Oferujemy

      • Prace w miłej atmosferze,
      • Możliwość dodatkowej prywatnej opieki medycznej,
      • Elastyczny grafik
      • Prace na sali sprzedażowej/dokładanie towaru ,obsługa kasy ( 17-20 zł/h netto/na ręke )
      • Praca stanowiska mięsno - wędliniarskie ( 19-21 zł/h netto/na ręke)

Pracodawcy w Ząbkach