Czy to Twoja firma?

Demo Aleksander Smoter praca

Ząbki

Od momentu założenia naszej firmy w 2005 roku, Demo Aleksander Smoter nieustannie dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług w branży budowlanej. Nasza siedziba znajduje się w malowniczych Ząbkach, skąd z pasją i zaangażowaniem realizujemy projekty na terenie Warszawy i okolic. Specjalizujemy się w szerokim spektrum prac, począwszy od tynkowania, przez produkcję wyrobów stolarskich i ciesielskich, aż po kompleksowe roboty budowlane, w tym instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do adaptacji i wszechstronności, co pozwala nam na oferowanie klientom kompleksowej obsługi ich projektów – od rozbiórki i przygotowania terenu, po wykończenie wnętrz i konstrukcje dachowe. Nasza oferta obejmuje również specjalistyczne usługi, takie jak cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia, co świadczy o naszym rzemiośle i dbałości o detale.

Nasze zaangażowanie w jakość jest niezachwiane. Od początku istnienia firmy, kładziemy nacisk na precyzję wykonania i trwałość naszych prac. Działamy głównie na rynku polskim, gdzie zyskaliśmy zaufanie klientów dzięki naszemu profesjonalizmowi i terminowości. Rozumiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia z indywidualnym podejściem, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W Demo Aleksander Smoter jesteśmy zespołem, który łączy tradycyjne metody pracy z nowoczesnymi rozwiązaniami. To połączenie pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności i oferowanie usług, które nie tylko odpowiadają aktualnym trendom w budownictwie, ale także wyznaczają nowe standardy w branży.

Zapraszamy do współpracy z nami – razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie nie tylko funkcjonalna i estetycznie dopracowana, ale również zbudowana z myślą o przyszłości.

Demo Aleksander Smoter najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Ząbki
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Demo Aleksander Smoter

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Demo Aleksander Smoter

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Demo Aleksander Smoter

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Demo Aleksander Smoter
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Demo Aleksander Smoter - oferty archiwalne

  • Monter płyt GK, szpachlarz, malarz

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnię osobę do kompleksowego montażu zabudów gk z doświadczeniem, znajomość szpachlowania i malowania mile widziana. Stawka od 23 zł do 30 zł na rekę, praca w Warszawie, zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie. Więcej informacji pod nr tel 502063162.

      Zakres obowiązków

      • montaż zabudów i ścianek gk
      • szpachlowanie powierzchni płaskich
      • malowanie

      Wymagania

      • umiejętnść zastosowania odpowiednich profili
      • brak nałogów
      • chęć do pracy
      • punktualność
      • komunikatywność

      Oferujemy

      • dobre warunki pracy
      • dobre wynagrodzenie
      • legalne zatrudnienie

Pracodawcy w Ząbkach