Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
Giełda Praw Majątkowych „Vindexus” S.A. praca
Czy to Twoja firma?
Od ponad dwóch dekad Giełda Praw Majątkowych „Vindexus” S.A. jest obecna na polskim rynku finansowym, koncentrując się na profesjonalnej windykacji. Firma ta zyskała reputację w Warszawie i poza nią, wyróżniając się rzetelnością i skutecznością w odzyskiwaniu wierzytelności. Jej doświadczenie sięga roku 1995, co pozwala na dogłębne zrozumienie dynamiki rynku oraz potrzeb klientów.
Specjalizuje się w zakupie portfeli wierzytelności, które następnie egzekwuje na własny rachunek. Dodatkowo, oferuje usługi windykacyjne na zlecenie, dostosowując metody do indywidualnych wymagań i oczekiwań zleceniodawców. W firmie zatrudnionych jest 122 wykwalifikowanych pracowników, stanowiących kluczowy element wartości organizacji, którzy każdego dnia dbają o utrzymanie wysokich standardów świadczonych usług.
Giełda Praw Majątkowych „Vindexus” S.A. z dumą odnosi się do swojej historii oraz tego, jak przez lata budowała swoją pozycję na rynku. Kapitalizacja oraz stabilność finansowa firmy, podkreślona przez zaufanie dużych akcjonariuszy posiadających ponad 56% akcji i głosów w spółce, świadczą o jej solidności i zaangażowaniu w długoterminowe relacje.
Choć nie wszystkie aspekty działalności mogą być szczegółowo opisane, firma zapewnia, że każdy klient, który się do niej zwraca, może liczyć na indywidualne podejście, profesjonalizm i pełne zaangażowanie zespołu. Celem Giełdy Praw Majątkowych „Vindexus” S.A. jest nie tylko odzyskanie należności, ale także dbanie o dobre relacje między wierzycielem a dłużnikiem.
Zaprasza do kontaktu i współpracy wszystkich, którzy poszukują sprawdzonego partnera w obszarze windykacji. Razem można znaleźć najlepsze rozwiązania, które będą sprzyjać efektywności biznesowej oraz wzajemnemu szacunkowi i zrozumieniu.
Giełda Praw Majątkowych „Vindexus” S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
Oferty pracy Giełda Praw Majątkowych „Vindexus” S.A.
Praca alert - powiadomienia
Obecnie ten pracodawca nie posiada żadnych aktywnych ofert pracy.
Włącz powiadomienia, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach jako pierwszy!
Firma najczęściej oferuje
-
Dofinansowanie wypoczynku
Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 30.09.2024
Mapa Giełda Praw Majątkowych „Vindexus” S.A.
Siedziba główna
Dane firmy z social mediów (LinkedIn)
Jesteśmy jedną z pierwszych firm windykacyjnych na polskim rynku.
Jesteśmy jedną z pierwszych firm windykacyjnych na polskim rynku. Historia naszej spółki - Giełdy Praw Majątkowych „Vindexus” S.A., sięga 1995 roku. W 2009 roku zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych. Dziś jesteśmy jedną z wiodących firm prowadzących działalność w sektorze zarządzania wierzytelnościami. Naszymi partnerami są największe banki i firmy telekomunikacyjne, a przedmiotem działalności - zakupy portfeli wierzytelności oraz dochodzenie ich zapłaty na własny rachunek, obsługa funduszy sekurytyzacyjnych oraz windykacja na zlecenie. To, co nas wyróżnia i na czym nam szczególnie zależy, to dialog. Dlatego też windykację polubowną uważamy za najlepsze rozwiązanie. Wychodzimy z założenia, że warto rozmawiać – zawsze i wszędzie. Za priorytet uznajemy ugodowe rozwiązania, dzięki którym cały proces może odbyć się bez ingerencji sądu czy komornika, a więc bez konieczności prowadzenia przymusowej egzekucji z majątku dłużnika. Zawsze jesteśmy po stronie naszego Klienta. Jesteśmy przekonani, że nasz zespół, to nasza siła. Dlatego wspieramy, motywujemy i inwestujemy w naszych pracowników. Wiemy, że zadowolony pracownik. to dobry pracownik. Niektórzy z nich są z nami od początku istnienia firmy. Jan Piotr Kuchno – Prezes Zarządu Artur Zdunek – Członek Zarządu Piotr Kuchno- Przewodniczący Rady Nadzorczej
- Branża
- Usługi finansowe
- Specjalizacje
- windykacja, fundusze inwestycyjne i obsługa wierzytelności
Rok założenia
1995
Liczba pracowników
51-200
Liczba obserwujących
-