Czy to Twoja firma?

Studium Języków Obcych ALMA praca

Łódź

Jesteśmy firmą edukacyjną z długoletnią tradycją (od 1988 r.), w ramach której funkcjonuje szkoła o uprawnieniach szkoły publicznej z programem klas dwujęzycznych oraz Studium Językowe z międzynarodowymi egzaminami. Szkoły dysponują znakomitym zapleczem dydaktycznym i osiągają jedne z najwyższych wyników egzaminacyjnych w województwie łódzkim.

Studium Języków Obcych ALMA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Łódź
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Studium Języków Obcych ALMA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Studium Języków Obcych ALMA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Studium Języków Obcych ALMA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Studium Języków Obcych ALMA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Łódź

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Studium Języków Obcych ALMA - oferty archiwalne

  • Specjalistę ds. kadr i płac

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Renomowana szkoła zatrudni osobę z doświadczeniem na stanowisko kadrowo-płacowe.

      Zakres obowiązków

      Obowiązki:

      • kompleksowa obsługa kadrowa i płacowa firmy (ok. 80 pracowników -na podst. Kodeksu Pracy)
      • współtworzenie regulaminów i procedur,
      • reprezentowanie firmy przed organami kontroli zewnętrznej
      • prace pomocnicze w księgowości
      • czynności windykacyjne

      Wymagania

      • minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
      • bardzo dobra znajomość przepisów Prawa Pracy i ubezpieczeń społecznych
      • umiejętność sporządzania wszelkiego rodzaju pism, umów i sprawozdań
      • wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne
      • znajomość programu CDN OPTIMA,
      • samodzielność, zaangażowanie i optymizm

      Oferujemy

      • stały tryb zatrudnienia, korzystne warunki pracy w godzinach do wyboru,
      • możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze,
      • Karta Multisport, dodatkowe dni urlopowe, inne bonusy,
      • możliwość awansu zawodowego
      • atrakcyjne wynagrodzenie do negocjacji

Pracodawcy w Łodzi