Czy to Twoja firma?

Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula praca

Lublin

Witaj! Nazywam się Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula i jestem Twoim zaufanym partnerem w świecie liczb i finansów, z sercem działalności umiejscowionym w pięknym Lublinie. Jako specjaliści w branży biur rachunkowych, naszą pasją jest dostarczanie usług najwyższej jakości, które pomagają naszym klientom w prowadzeniu ich biznesów z pełną finansową pewnością.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze rachunkowej, z szczególnym uwzględnieniem rozliczeń kadrowo-płacowych, które dla wielu przedsiębiorców są prawdziwym wyzwaniem. Rozumiemy, jak ważne jest, aby wszystko było zgodne z obowiązującymi przepisami, dlatego dbamy o każdy szczegół, zapewniając spokój i bezpieczeństwo naszym klientom.

Zajmujemy się także rozliczeniami z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych – zadaniem, które wymaga nie tylko precyzji, ale i aktualnej wiedzy o zmieniających się przepisach. Dzięki naszemu doświadczeniu, możesz być pewny, że Twoje sprawy ZUS są w dobrych rękach.

Ponadto, rozumiemy wyzwania globalnego rynku pracy i oferujemy wsparcie w zakresie zatrudniania cudzoziemców. Wspieramy naszych klientów w zrozumieniu i spełnieniu wszystkich wymogów prawnych, co jest kluczowe dla efektywnego i legalnego zatrudnienia pracowników z innych krajów.

Nasza firma to nie tylko usługi rachunkowe, to przede wszystkim ludzie – profesjonaliści, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce i wiedzę w to, aby wspierać naszych klientów w prowadzeniu ich biznesów. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze stawiamy na rozwój, aby być o krok przed oczekiwaniami rynku.

Chociaż nie mogę podzielić się tutaj pełną historią naszej firmy czy szczegółami naszej pozycji na rynku, pragnę zapewnić, że każdego dnia pracujemy na zaufanie naszych klientów, dostarczając usługi, które naprawdę robią różnicę.

Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci w prowadzeniu Twoich finansów z troską i profesjonalizmem, Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula jest tu dla Ciebie. Zapraszam do kontaktu i współpracy. Razem możemy osiągnąć więcej!

Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse

Oferty pracy Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula

Mapa Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula

Siedziba główna

Praca Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula - oferty archiwalne

  • Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

    Pogotowie Księgowe Magdalena Cybula
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:
      • Obsługa księgowa podmiotów kapitałowych lub jednoosobowych działalności gospodarczych
      • Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
      • Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym
      • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych, rozliczeń rocznych
      • Współpraca i komunikacja z instytucjami zewnętrznymi (US, Bank, GUS)
      • Kontakt z klientem
      • Znajomość UoR lub zasad prowadzenia KPiR
      • Znajomości przepisów ustawy VAT, CIT i PIT
      • Umiejętności sporządzenia miesięcznych deklaracji podatkowych
      • Praktyczna znajomość programów pakietu Ms Office,
      • Aktywne podejmowanie zadań oraz umiejętność pracy w zespole
      • Rzetelności, zaangażowania, chęci podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
      • Znajomość programu Rewizor GT lub TAXPRO będzie dodatkowym atutem
      • Mile widziane 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole.
      • Komfortowe warunki pracy
      • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań
      • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, szkolenia oraz merytoryczne wsparcie kierownicze
      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę) oraz system premiowy.

      Wymagania

      • Księgowość
      • Prawo Podatkowe
      • Finanse i Księgowość
      • Rachunkowość budżetowa
      • Rachunkowość
      • Księgowość / podatki
      • rozliczenia ZUS
      • ZUS
      • Sporządzanie deklaracji dla ZUS, US, GUS
      • Ustawa o Rachunkowości
      • Prawo podatkowe i ZUS
      • pełna ksiegowość
      • deklaracje ZUS
      • finanse i rachunkowość
      • REWIZOR
      • Rewizor GT
      • Programy księgowe - Subiekt, Rewizor, Gratyfikant
      • znajomość programów księgowych (Rachmistrz, Rewizor, Symfonia, Fakt, Płatnik)
      • Rozliczenia z US, ZUS
      • Insert Rewizor
      • Insert - Subiekt Rewizor
      • program księgowy Rewizor GT
      • Programy księgowe - Rewizor, Rachmistrz, Subiekt GT
      • Rozliczenia podatkowe
      • obsługa programu Rewizor GT
      • przelewy do ZUS i US
      • Pakiet INSERT: Rewizor, Subiekt, Rachmistrz
      • Subiekt GT, Rewizor GT, Gratyfikant
      • Insert GT (Subiekt, Gratyfikant, Rewizor)
      • Obsługa programu REWIZOR

Pracodawcy w Lublinie