Dora Plus Dorota Niedzielska

Dora Plus Dorota Niedzielska najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Dora Plus Dorota Niedzielska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dora Plus Dorota Niedzielska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dora Plus Dorota Niedzielska

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Dora Plus Dorota Niedzielska

Pełna nazwa
DORA PLUS Dorota Niedzielska
Adres rejestrowy
ul. Wersalska 54 91-212 Łódź
NIP
9471027552
REGON
472837100
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
10.05.2012
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

  • 38.11.Z Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne
  • 38.12.Z Zbieranie odpadów niebezpiecznych
  • 38.31.Z Demontaż wyrobów zużytych
  • 38.32.Z Odzysk surowców z materiałów segregowanych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.77.Z Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Transport i gospodarka magazynowa

  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów

Informacja i komunikacja

  • 63.11.Z Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność
  • 62.03.Z Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi
  • 62.09.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych

Uprawnienia

  • 2014-05-07, Zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego – rzeczy, ZEZWOLENIE 18/2014, Urząd Miasta Łódź
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Dora Plus Dorota Niedzielska - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy-telefoniczna obsługa klienta Łódź

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • W związku z dynamicznym rozwojem Firma Dora Plus z siedzibą w Łodzi poszukuje osób na stanowisko pracownik biurowy/obsługa klienta

      Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w odpowiedzi poprzez formularz lub na adres e-mail: biuro@doraplus.eu

      Zakres obowiązków

      Co będzie należało do Twoich obowiązków?

      • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta,
      • Wprowadzanie danych do systemu CRM
      • Utrzymanie standardów jakościowych obsługi klienta
      • Budowanie relacji z klientami i dbanie o dobry wizerunek firmy

      Wymagania

      Czego oczekujemy?

      • Umiejętności pracy w zespole
      • Komunikatywności,
      • Wysokiej kultury osobistej,
      • Zaangażowania i sumienności w wykonywaniu pracy
      • Dobrej znajomość obsługi komputera i pakietu Office
      • Doświadczenia w pracy w działach Call Center /obsługa klienta – mile widziane

      Oferujemy

      Co oferujemy?

      • Gotową bazę klientów
      • Niezbędne narzędzia do pracy
      • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
      • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia
      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • Przyjazną atmosferę i zespół na który zawsze można liczyć
      • Strefę relaksu – dodatkowa przerwa na relaks: bieżnia, fotel z masażem, orbitrek, rower treningowy, twister.

    • Łódź

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Łodzi