Czy to Twoja firma?

GK BIURO RACHUNKOWE GABRIELA KWIATKOWSKA sp. z o.o. praca

Łódź

Witaj! Jesteśmy GK Biuro Rachunkowe Gabriela Kwiatkowska, twoim zaufanym partnerem w świecie finansów i księgowości. Nasza przygoda rozpoczęła się w sercu Łodzi w 2017 roku, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy budować naszą markę. Od tego czasu, nieustannie dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem rzetelności i profesjonalizmu.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług rachunkowo-księgowych. Naszym klientom oferujemy kompleksowe pakiety księgowo-podatkowe, kadrowo-płacowe oraz zaawansowane rozwiązania księgowe, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego biznesu. Rozumiemy, jak ważna jest elastyczność i dostosowanie do zmieniających się przepisów, dlatego zawsze jesteśmy o krok do przodu, aby zapewnić Ci spokój i bezpieczeństwo finansowe.

Innowacja jest dla nas kluczowa. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, takie jak program do fakturowania online Comarch ERP iFaktury24, co pozwala na sprawną i bezproblemową wymianę dokumentów przez internet. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się szybkim i wygodnym dostępem do swoich danych finansowych, gdziekolwiek są i kiedykolwiek potrzebują.

Dodatkowo, z myślą o wygodzie naszych klientów, oferujemy możliwość odbioru dokumentów bezpośrednio z ich siedziby. Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego chcemy oszczędzić Ci obu.

Nasze zaangażowanie i dbałość o detale zaowocowały stabilną pozycją na rynku, a nasz kapitał zakładowy jest odzwierciedleniem solidności i zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Ciągle poszukujemy nowych sposobów na usprawnienie naszych usług i zapewnienie jeszcze lepszej jakości obsługi.

Chociaż nie mamy sformułowanej misji w tradycyjnym sensie, naszą misją jest działanie – codzienne, konsekwentne i skupione na potrzebach naszych klientów. Wartości, które przyświecają naszej pracy, to przede wszystkim zaufanie, transparentność i profesjonalizm.

Zapraszamy do współpracy z GK Biuro Rachunkowe Gabriela Kwiatkowska. Razem możemy osiągnąć więcej, zarządzając finansami Twojej firmy z najwyższą starannością i ekspertyzą. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się spokojem i pewnością, jaką daje profesjonalna księgowość.

GK BIURO RACHUNKOWE GABRIELA KWIATKOWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Łódź
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy GK BIURO RACHUNKOWE GABRIELA KWIATKOWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GK BIURO RACHUNKOWE GABRIELA KWIATKOWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa GK BIURO RACHUNKOWE GABRIELA KWIATKOWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
GK BIURO RACHUNKOWE GABRIELA KWIATKOWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca GK BIURO RACHUNKOWE GABRIELA KWIATKOWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Samodzielna Księgowa/y

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      Oferujemy

      ZADANIA
      • obsługa księgowa klientów biura, w tym m.in. rozliczanie podatków CIT, PIT i VAT,
      • sporządzanie deklaracji i informacji do urzędów, sprawozdań do GUS itp.
      • uzgadnianie sald, rozliczanie rozrachunków,
      • sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów okresowych,
      • współpraca z innymi pracownikami biura.
      • wykształcenie wyższe kierunkowe lub inne wyższe plus kursy zawodowe,
      • znajomość przepisów o rachunkowości, podatkowych, prawa handlowego i gospodarczego,
      • doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • sprawne posługiwanie się narzędziami informatycznymi,
      • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook),
      • znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem
      • dokładność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę.
      • kursy i szkolenia,
      • wsparcie merytoryczne,
      • stabilne zatrudnienie,
      • pracę w niewielkim, przyjaznym zespole,
      • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania.

Pracodawcy w Łodzi