Zakłady Mięsne "PEKPOL Ostrołęka"

Czy to Twoja firma?

Zakłady Mięsne "PEKPOL Ostrołęka" praca

Ostrołęka

Zakłady Mięsne PEKPOL Ostrołęka S.A.

Zakłady Mięsne "PEKPOL Ostrołęka" najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Zakłady Mięsne "PEKPOL Ostrołęka"

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakłady Mięsne "PEKPOL Ostrołęka"

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakłady Mięsne "PEKPOL Ostrołęka" poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakłady Mięsne "PEKPOL Ostrołęka" - oferty archiwalne

  • Monter Konserwator Instalacji Wodnokanalizacyjnych

    • Ostrołęka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A. poszukują pracownika w charakterze montera konserwatora instalacji wodnokanalizacyjnych

      Monter Konserwator Instalacji Wodnokanalizacyjnych

      Wymagania

      • Umiejętność prowadzenia prac instalacyjnych wodno-kanalizacyjnych.
      • Utrzymanie sprawności urządzeń wspomagających prace instalacji wodno-kanalizacyjnej.
      • Umiejętność spawania gazami technicznymi.
      • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
      • Mile widziane inne umiejętności wspomagające prace techniczne np. uprawnienia na wózki widłowe, obsługa ciągnika rolniczego.

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę.
      • Ciepły posiłek.
      • Prywatna opieka medyczna.
      • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

  • Sprzątacz Zmywacz Pomieszczeń Przetwórstwa Spożywczego

    • Ostrołęka

      Wymagania

      • Umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy.
      • Komunikatywność.
      • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie.
      • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym.

      Oferujemy

      • Pracę w firmie o gruntowanej pozycji na rynku.
      • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę.
      • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej.

  • Spawacz - Ślusarz

    • Ostrołęka
    • Zakłady Mięsne "PEKPOL Ostrołęka" S.A. poszukują osoby na stanowisko SPAWACZ - ŚLUSARZ

      Spawacz - Ślusarz

      Obowiązki

      Wymagania

      • umiejętność spawania migomatem w osłonie argonu stali nierdzewnych,
      • umiejętność wykonywania prac ślusarskich,
      • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
      • uprawnienia spawalnicze,
      • umiejętność pracy w zespole
      • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

      Oferujemy

      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • umowę o pracę,
      • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
      • prywatna opieka medyczna.

  • Rozbieracz

    • Ostrołęka

      Obowiązki

      • rozbiór na części zasadnicze półtusz wieprzowych,
      • wykrawanie elementów zasadniczych na mięsa drobne oraz elementy handlowe.

      Wymagania

      • książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
      • chęć do pracy,
      • chęć zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji zawodowych,
      • uczciwość i sumienność.

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,
      • ciepły posiłek,
      • bony i paczki świąteczne z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,
      • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
      • możliwość nauki oraz rozwoju zawodowego.

Pracodawcy w Ostrołęce