Czy to Twoja firma?

ELEKTROTERMEX sp. z o.o. praca

Ostrołęka

Jesteśmy Elektrotermex, liderem w dziedzinie ciepłownictwa z ponad 35-letnią historią innowacji i doskonałości. Od naszego powstania w 1988 roku, nasza pasja i zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań cieplnych przyczyniły się do naszego statusu jako pionierów w produkcji kompaktowych węzłów cieplnych w Polsce. Nasza oferta to nie tylko zaawansowane technologicznie węzły cieplne, ale również kompleksowe usługi z zakresu montażu kotłowni gazowych, instalacji przemysłowych oraz produkcji izolacji termicznej rurociągów. Każdego dnia, nasz zespół, liczący 132 wykwalifikowanych specjalistów, pracuje z zaangażowaniem, aby dostarczać produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Jako część Grupy kapitałowej Viessmann, czerpiemy z globalnych zasobów wiedzy i doświadczenia, jednocześnie zachowując lokalny charakter i bliskość z naszymi klientami. Nasza siedziba w Ostrołęce jest sercem naszej działalności, gdzie innowacje i tradycja łączą się, tworząc niezawodne i efektywne rozwiązania ciepłownicze. W ELEKTROTERMEX wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na jakość życia ludzi oraz na środowisko. Dlatego codziennie dążymy do doskonalenia naszych produktów i usług, aby były one nie tylko wydajne, ale i przyjazne dla świata, w którym wszyscy żyjemy. Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych produktów i usług. Razem możemy tworzyć przyszłość, która jest cieplejsza, bezpieczniejsza i bardziej zrównoważona.

ELEKTROTERMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ELEKTROTERMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELEKTROTERMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ELEKTROTERMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ELEKTROTERMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
ELEKTROTERMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ELEKTROTERMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel techniczno-handlowy

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 700 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - rozwój sprzedaży produktów i usług
      - pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z nimi
      - obsługa klienta na poszczególnych etapach procesu sprzedaży
      - doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań
      - nadzorowanie jakości wykonywanych robót
      - utrzymywanie długofalowych kontaktów z klientami i podwykonawcami
      - analiza potrzeb i tendencji rynku
      - dbanie o wizerunek firmy

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: inżynieria sanitarna
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe (inżynieria sanitarna), 1 rok doświadczenia zawodowego, bardzo dobra organizacja własnej pracy. Obowiązki: - rozwój sprzedaży produktów i usług - pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z nimi - obsługa klienta na poszczególnych etapach procesu sprzedaży - doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań - nadzorowanie jakości wykonywanych robót - utrzymywanie długofalowych kontaktów z klientami i podwykonawcami - analiza potrzeb i tendencji rynku - dbanie o wizerunek firmy [Zgłoszenia: rekrutacja@etx.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrołęce