O.F.P- Zakupy na zamówienie

Czy to Twoja firma?

O.F.P - Zakupy na zamówienie praca

Ostrołęka

Od ponad dekady rozświetlamy życie naszych klientów, dostarczając im innowacyjne rozwiązania w dziedzinie oświetlenia LED. Jesteśmy LEDIN, dumni producenci marki LED line® i zaufani dystrybutorzy wiodących europejskich producentów oświetlenia. Nasza podróż rozpoczęła się w 2010 roku w malowniczej Ostrołęce, gdzie do dziś znajduje się serce naszej działalności.

W LEDIN wierzymy, że światło ma moc transformacji – nie tylko przestrzeni, ale i samopoczucia. Dlatego też nasze produkty są projektowane z myślą o potrzebach zarówno rynku konsumenckiego, jak i profesjonalnego. Nasza oferta to nie tylko oświetlenie – to przemyślane rozwiązania, które łączą w sobie najwyższą jakość i nowoczesny design.

Jako zespół specjalistów, zawsze stawiamy na rozwój i innowacyjność. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam nie tylko tworzyć, ale i dzielić się wiedzą ekspercką, wspierając naszych klientów na każdym etapie – od wyboru odpowiedniego oświetlenia, po jego montaż i użytkowanie.

Nasza pozycja na rynku to efekt ciągłego dążenia do doskonałości. Obsługujemy klientów nie tylko w Polsce, ale i na terenie całej Europy, co świadczy o międzynarodowym uznaniu dla naszych produktów. Zdobyte doświadczenie pozwala nam nie tylko konkurować, ale i wyznaczać nowe standardy w branży oświetleniowej.

W LEDIN każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, a satysfakcja klientów – największą nagrodą. Zapraszamy do świata, gdzie światło tworzy nie tylko przestrzeń, ale i atmosferę – światło, które inspiruje i dodaje energii każdego dnia. To nasza misja, choć niezdefiniowana słowami, wyraża się w każdym produkcie, który z dumą nosi nasze logo.

O.F.P- Zakupy na zamówienie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Ostrołęka
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy O.F.P- Zakupy na zamówienie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca O.F.P- Zakupy na zamówienie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. C

    Farutex Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Młodszy specjalista ds transportu

    Quick Service Logistics Polska Sp. z o.o. Sp.k
    • Błonie-Wieś
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kierowca Kat. C+E

    Dodana

Mapa O.F.P- Zakupy na zamówienie

Siedziba główna

Praca O.F.P- Zakupy na zamówienie - oferty archiwalne

  • Kurier/dostawca

    • Ostrołęka
    • kontrakt b2b
    • dodatkowa/dorywcza
    • rekrutacja zdalna
    • O.F.P- Zakupy na zamówienie - Ostrołęka
      Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z Ostrołęki, tworzymy mały zespół, który składa się z kurierów oraz pracowników działu obsługi klienta. Profilem naszej działalności są: dostawy zamówień z restauracji; wykonanie i dostarczenie zakupów oraz odbieranie i nadawanie przesyłek w paczkomatach.

      Poszukujemy osoby na stanowisko: kurier/dostawca
      - Sam ustalasz godziny pracy, które będą Tobie pasować (w przedziale 10:00 - 22:00)
      - Twoje wynagrodzenie zależy od ilości i jakości wykonanych zleceń.
      - Potrzebne będzie Ci pozytywne nastawienie, pojazd (motor, rower lub samochód) oraz telefon z dostępem do internetu.

      Aby dołączyć do naszego zespołu, wypełnij zgłoszenie na naszej stronie internetowej:
      (okienko po lewej) lub zadzwoń.
      W przeciągu 24godzin odezwiemy się do Ciebie w celu ustalenia dnia i godziny rozmowy rekrutacyjnej, która odbędzie się poprzez platformę Microsoft Teams.

      Zakres obowiązków

      1. Dostawa posiłków z restauracji do klientów

      2. Wybranie oraz dostarczenie zakupów

      3. Odbiór lub nadanie przesyłki do paczkomatu

      Wymagania

      • Pojazd (skuter, samochód, rower)
      • Telefon z internetem

      Oferujemy

      • Czapka O.F.P
      • Plecak Termiczny

Pracodawcy w Ostrołęce