EcoCar Sp.zo.o

Czy to Twoja firma?

EcoCar Sp.zo.o praca

Ostrołęka

ECOCAR Taxi Premium TO JEDYNA FIRMA TECHNOLOGICZNA NA RYNKU TAXI Z POLSKIM KAPITAŁEM Z WŁASNĄ, JEDNORODNĄ FLOTĄ NOWYCH SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH. EcoCar Taxi Premium dysponuje własną, jednolitą flotą ponad trzystu nowych samochodów hybrydowych i elektrycznych marki Kia ,Toyota Corolla, Toyota Camry oraz Hyundai Ioniq. Wszystkie samochody EcoCar są licencjonowane i przygotowane do bezpiecznego przewozu pasażerów. Spółka oferuje również szereg usług dodanych, wykorzystując skalę i potencjał swojej działalności. Wpisujemy się w ekosystem miasta. Jako pierwsza na rynku firma z własną aplikacją taxi pozwalamy klientom wybrać w jaki sposób chcą z nami podróżować: hybrydową taksówką za z góry umówioną cenę. Szybko i efektywnie, w klasie premium w standardowej cenie. EcoCar Taxi Premium współpracuje z firmami ze wszystkich sektorów. Naszą wiarygodność potwierdzają referencje od banków, firm prawniczych i firm konsultingowych, dla których jakość świadczonych usług to najwyższy priorytet. Pracujemy z mediami, wozimy dziennikarzy, gości do programów na żywo oraz przedsiębiorców i aktorów. Jesteśmy mecenasem sztuki i wspieramy sport.

EcoCar Sp.zo.o najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Ostrołęka
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy EcoCar Sp.zo.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EcoCar Sp.zo.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EcoCar Sp.zo.o

Siedziba główna

Oddział Warszawa

Praca EcoCar Sp.zo.o - oferty archiwalne

  • Kierowca Taxi

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

      Kierowca Taxi

      Zapraszamy do naszego zespołu, jeśli tylko:

      Lubisz jazdę samochodem i pracę z ludźmi.

      Znasz miasto jak własną kieszeń lub chętnie je poznasz.

      Posiadasz doświadczenie w pracy jako kierowca.

      Szukasz stabilnego miejsca pracy w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

      Czekamy właśnie na Ciebie.

      Zadzwoń i umów się na indywidualne spotkanie:

      tel. 539 931 158

      Zakres obowiązków

      • Obsługa zleceń przyjmowanych przez centralę i przez aplikację mobilną;
      • Profesjonalna obsługa kursów;
      • Dbanie o bezpieczne warunki przejazdu;
      • Bieżąca kontrola stanu technicznego pojazdu;
      • Dbanie o wizerunek firmy;

      Wymagania

      • Wysoka kultura osobista i komunikatywność;
      • Dobra prezencja i dbałość o wygląd;
      • Wymagana znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym;
      • Prawo jazdy kat. B;
      • Orzeczenie lekarskie i psychotechnika;
      • Zaświadczenie z Rejestru Karnego nie starsze niż 30 dni;

      Oferujemy

      • Pracę od zaraz, bez kaucji i wkładu własnego;
      • Posiadamy własną licencję taxi;
      • Gwarantowaną ilość zleceń, płacisz jak jeździsz;
      • Gwarancja przychodu 8400 zł miesięcznie;
      • Extra Bonus 500 zł za aktywność;
      • Auta tylko hybrydowe w pełni uzbrojone, na wyłączność - wsiadasz i jedziesz!
      • Nowości w zakresie współpracy - możliwość wyboru najdogodniejszego modelu współpracy: m.in. umowa o współpracy w modelu prowizyjnym (własna działalność gospodarcza), umowa zlecenie;
      • Swobodę w planowaniu czasu pracy;
      • Uczciwe zasady przydzielania zleceń;

Pracodawcy w Ostrołęce