Czy to Twoja firma?

WWW sp. z o.o. praca

Łódź

Jesteśmy WWW sp. z o. o. łódź, zróżnicowaną grupą przedsiębiorstw z siedzibą w sercu Polski, w Łodzi. Nasza działalność obejmuje szeroki wachlarz sektorów, od zarządzania parkami wodnymi, poprzez badania biotechnologiczne, organizację wydarzeń, zarządzanie strefami ekonomicznymi, handel hurtowy, produkcję filmową, usługi medyczne, aż po transport, zarządzanie lotniskiem, budownictwo społeczne, konstrukcję dróg, dostawę wody i sanitariaty.

Nasza historia sięga roku 1945, kiedy to powstało Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Łodzi, symbolizujące nasze długotrwałe zaangażowanie w poprawę jakości życia mieszkańców miasta. Od tamtego czasu, nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać dynamicznie zmieniającym się potrzebom naszej społeczności.

Przywiązujemy wielką wagę do wartości, które są dla nas fundamentem: odpowiedzialność, elastyczność, szacunek, efektywność, integralność i duch zespołowy. Te zasady kierują nami w każdym aspekcie naszej działalności i pomagają budować silne relacje zarówno wewnątrz naszych zespołów, jak i z naszymi klientami oraz partnerami.

Oferujemy nie tylko szeroki zakres usług, ale również wsparcie doradcze, techniczne oraz zarządzanie projektami z funduszy Unii Europejskiej. Jesteśmy dumni, że większość naszych spółek jest w pełni własnością miasta Łódź, co świadczy o stabilności i zaufaniu, jakim obdarza nas lokalna społeczność.

Nasze przedsiębiorstwa są integralną częścią łódzkiego krajobrazu gospodarczego, a nasze usługi i produkty odzwierciedlają ducha innowacji i zaangażowania w rozwój regionu. Choć konkretne pozycje rynkowe i przewagi konkurencyjne nie zostały szczegółowo opisane, nasze działania są zawsze ukierunkowane na dostarczanie wartości i doskonałości.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej historii, która jest nie tylko częścią Łodzi, ale także inspiracją dla przyszłych pokoleń, aby wspólnie budować lepszą przyszłość.

WWW sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Łódź
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy WWW sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WWW sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WWW sp. z o. o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
WWW sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WWW sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie z militariami

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 19-21 zł / godz.
    • Nowy sklep na Narutowicza 28 poszukuje sprzedawcy.

      Pozdrawiamy serdecznie :)

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klientów
      • Układanie towarów na półkach
      • Dodawanie produktów do sklepu internetowego

      Wymagania

      • Prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów 606665914

      Oferujemy

      • Pracę na pół etatu lub na cały etat

Pracodawcy w Łodzi