Czy to Twoja firma?

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi praca

Łódź
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi

Siedziba główna

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi - oferty archiwalne

  • Tleniarz

    Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      transportowanie butli tlenowych na oddziały szpitalne, komunikacja z dostawcami gazów medycznych,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: Kurs " Obsługa butli z gazami medycznymi"

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 049 PLN
      • Opis wynagrodzenia: /m-c

Pracodawcy w Łodzi