Firma Usługowa Handlowa

Firma Usługowa Handlowa najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kasjer Ustka
w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Firma Usługowa Handlowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Usługowa Handlowa

Mapa Firma Usługowa Handlowa

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Firma Usługowa Handlowa

Pełna nazwa
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "LEW" DANIEL LEW KIEDROWSKI
Adres rejestrowy
Widokowa 11 77-233 Suchorze
NIP
8421657428
REGON
221821711
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.02.2013
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.32.Z Produkcja soków z owoców i warzyw
  • 10.71.Z Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek
  • 10.82.Z Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych

Budownictwo

  • 43.31.Z Tynkowanie
  • 43.32.Z Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.33.Z Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
  • 43.34.Z Malowanie i szklenie
  • 43.39.Z Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.11.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów
  • 46.17.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 46.18.Z Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów
  • 46.19.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
  • 47.23.Z Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.31.Z Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski
  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 53.20.Z Pozostała działalność pocztowa i kurierska

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna
  • 56.30.Z Przygotowywanie i podawanie napojów

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.19.Z Pozostałe pośrednictwo pieniężne
  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów
  • 64.99.Z Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 73.12.B Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych
  • 73.12.D Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach
  • 73.20.Z Badanie rynku i opinii publicznej
  • 74.20.Z Działalność fotograficzna

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 92.00.Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z GRAMI LOSOWYMI I ZAKŁADAMI WZAJEMNYMI

Uprawnienia

  • 2017-03-13, 2027-02-28, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, Urząd Miasta Sławno
  • 2017-03-13, 2027-02-28, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 4,5% do 18 % zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, Urząd Miasta Sławno
  • 2017-03-13, 2027-02-28, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 18% zawartości alkoholu przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, Urząd Miasta Sławno
  • 2018-01-01, 2027-12-31, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 4,5% do 18 % zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, Fresh Market - Bytów, ul. Jana Styp-Rekowskiego 68, Urząd Miejski w Bytowie Bytów
  • 2018-01-01, 2027-12-31, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 18% zawartości alkoholu przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, Fresh Market - Bytów, ul. Jana Styp-Rekowskiego 68, Urząd Miejski w Bytowie Bytów
  • 2018-01-01, 2027-12-31, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, Fresh Market - Bytów, ul. Jana Styp-Rekowskiego 68, Urząd Miejski w Bytowie Bytów
  • 2023-02-01, Rejestr przedsiębiorców wykonujących działalność w zakresie wprowadzania środków ochrony roślin do obrotu lub konfekcjonowania tych środków, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Gdańsku Gdańsk
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Firma Usługowa Handlowa - oferty archiwalne

  • Kasjer

    • Ustka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy do pracy w sklepie spożywczym.

      Atrakcyjne wynagrodzenie, miła atmosfera.Niedzielę niehandlowe płatne dodatkowo 350 zl na rękę.

      Zakres obowiązków

      • obsługa kasjerska,
      • przyjmowanie i rozkładanie towaru,
      • zachowywanie standardów sieci.

      Wymagania

      • uczciwość i chęć pracy.

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • umowę o pracę,
      • dodatkowe wynagrodzenie za niedziele niehandlowe

Pracodawcy w Ustce