Czy to Twoja firma?

SKLEP SPOŻYWCZY PIOTRUŚ MICHAŁ GRZEGORZ PELC praca

Ustka

Witajcie w naszym sklepie spożywczym "Piotruś"! Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami naszą pasją do zapewniania najwyższej jakości produktów spożywczych już od 2007 roku. Nasza historia sięga jeszcze dalej, bo to w 1999 roku rozpoczęliśmy naszą przygodę z branżą, która z każdym dniem staje się coraz bardziej ekscytująca.

Znajdujemy się w malowniczej Ustce, gdzie każdego dnia witamy Was uśmiechem i otwartymi drzwiami. Jako indywidualna działalność gospodarcza, kierowana przez Michała Pelca, skupiamy się na tym, by nasz sklep był miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza oferta to przede wszystkim bogaty wybór produktów spożywczych, napojów oraz wyrobów tytoniowych, które starannie selekcjonujemy, aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

Jesteśmy zespołem, choć niewielkim, bo zatrudniamy jednego pracownika, to jednak pełnym pasji i zaangażowania w to, co robimy. Nasza wiedza i kompetencje są wynikiem wieloletniego doświadczenia, co pozwala nam na utrzymanie wysokiej pozycji na rynku i budowanie trwałych relacji z naszymi klientami.

W "Piotrusiu" stawiamy na osobiste podejście i atmosferę, która sprawia, że zakupy stają się przyjemnością. Rozumiemy, jak ważne jest zaufanie, dlatego codziennie dokładamy wszelkich starań, abyście czuli się u nas jak w domu.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Ustce. Poznajcie naszą historię, odkryjcie naszą ofertę i doświadczcie serwisu, który sprawia, że nasi klienci wracają do nas z uśmiechem. Razem tworzymy "Piotruś" - więcej niż sklep spożywczy, miejsce spotkań i dobrych zakupów.

SKLEP SPOŻYWCZY PIOTRUŚ MICHAŁ GRZEGORZ PELC najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Ustka
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy SKLEP SPOŻYWCZY PIOTRUŚ MICHAŁ GRZEGORZ PELC

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKLEP SPOŻYWCZY PIOTRUŚ MICHAŁ GRZEGORZ PELC

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SKLEP SPOŻYWCZY PIOTRUŚ MICHAŁ GRZEGORZ PELC

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
SKLEP SPOŻYWCZY PIOTRUŚ MICHAŁ GRZEGORZ PELC
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ustka
  2. Gdańsk
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SKLEP SPOŻYWCZY PIOTRUŚ MICHAŁ GRZEGORZ PELC - oferty archiwalne

  • Bufetowy

    • Ustka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa baru i zmywaka

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: książeczka SANEPID

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ustce