Czy to Twoja firma?

Ustica Piotr Strong praca

Ustka

Witajcie w świecie Marina Pepe Piotr Strong, naszej małej, ale wyjątkowej restauracji, która od 2015 roku serwuje smaki i doświadczenia w sercu powiatu słupskiego. Jesteśmy dumni, że możemy być miejscem, gdzie lokalna społeczność i goście z daleka mogą cieszyć się wyjątkowymi daniami, które przygotowujemy z pasją i zaangażowaniem.

Nasza historia zaczęła się osiem lat temu, kiedy to postanowiliśmy przekształcić naszą miłość do gastronomii w coś więcej niż tylko hobby. Od tego czasu, nasz zespół, składający się z czterech oddanych pracowników, codziennie wkłada całe serce w to, by każdy gość odchodził od nas z uśmiechem i pełnym brzuchem.

Misją naszego powiązanego serwisu eGospodarka.pl jest dostarczanie praktycznej wiedzy i narzędzi, które wspierają przedsiębiorców w ich codziennych wyzwaniach biznesowych. Jesteśmy mostem łączącym firmy, ułatwiamy dostęp do informacji publicznych i pomagamy w ocenie wiarygodności partnerów biznesowych. To zaangażowanie w rozwój i wsparcie biznesu jest odzwierciedleniem naszych wartości, które przenosimy również na grunt naszej restauracji.

W Marina Pepe Piotr Strong stawiamy na prostotę, autentyczność i jakość. Choć nie posiadamy międzynarodowej obecności czy wielu certyfikatów, nasza siła tkwi w lokalności i bliskich relacjach z klientami. Każdego dnia dążymy do tego, by nasze dania były synonimem smaku i świeżości, a nasza obsługa - wzorem gościnności i profesjonalizmu.

Nie potrzebujemy skomplikowanych terminów, by opowiedzieć o naszej pasji. W Marina Pepe Piotr Strong wierzymy, że prostota jest kluczem do prawdziwych, ludzkich doświadczeń. Zapraszamy Was do wspólnego celebrowania każdego posiłku, bo dla nas każdy klient to część naszej małej restauracyjnej rodziny.

Do zobaczenia w Marina Pepe Piotr Strong, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy posiłek jest okazją do świętowania.

Ustica Piotr Strong najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Ustica Piotr Strong

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ustica Piotr Strong

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ustica Piotr Strong

Siedziba główna

Ustica Piotr Strong poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Ustica Piotr Strong
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdańsk
  3. Słupsk
  4. Ustka

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Ustica Piotr Strong - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Ustka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Praca na okres próbny: 3 miesiące z możliwością przedłużenia; godziny pracy: 9.00- 17.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Pracownik restauracji z modułem przygotowywania pizzy, Kucharz

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto miesięcznie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kelner

    • Ustka
    • 2 800 zł / mies.

      Obsługa kelnerska gości restauracji. Przygotowanie sali do przyjęcia gości restauracji. Praca na czas określony: 3 miesiące z możliwością przedłużenia; godziny pracy: 10.00- 18.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: kelner

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Ustce