Czy to Twoja firma?

WODOCIĄGI USTKA sp. z o.o. praca

Ustka

Witaj! Jesteśmy Wodociągi Ustka, dumnym dostawcą usług gospodarki wodno-ściekowej dla mieszkańców malowniczej Ustki od ponad dziewięciu dekad. Nasza historia rozpoczęła się w 1928 roku, kiedy to z radością oddaliśmy do użytku nasz pierwszy publiczny wodociąg. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy się, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

W 1992 roku nasze przedsiębiorstwo wkroczyło w nową erę, przekształcając się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. To był przełomowy moment, który pozwolił nam na jeszcze większe skupienie się na innowacyjności i jakości świadczonych usług. W 2009 roku nasza determinacja w dążeniu do doskonałości zaowocowała uruchomieniem nowoczesnej oczyszczalni ścieków, która stanowiła kolejny krok w kierunku ochrony naszego pięknego środowiska naturalnego.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze działania zostały docenione w 2010 roku, kiedy to otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie Ekolaur Polskiej Izby Ekologii w kategorii „Gospodarka Wodno-Ściekowa”. To potwierdzenie, że nasze zaangażowanie w ochronę środowiska i dostarczanie wysokiej jakości usług jest zauważalne i cenione.

Nasze usługi obejmują nie tylko dostarczanie wody, ale także zarządzanie infrastrukturą wodociągowo-kanalizacyjną. Zawsze stawiamy na innowacje, co widać w naszym procesie wytwarzania biogazu z osadów ściekowych oraz wytwarzania energii elektrycznej. Automatyzacja większości procesów i wprowadzenie rozbudowanego systemu nadzoru operatorskiego i ostrzegania to tylko niektóre z działań, które podjęliśmy, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność dostaw dla naszych klientów.

Jako właściciele – Gmina i Miasto Ustka – jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia jakości życia naszych mieszkańców. Nasze usługi są zawsze dostępne, a w przypadku awarii czy planowanych przerw w dostawie wody, dbamy o to, by nasi klienci byli informowani na bieżąco i mieli możliwość szybkiego zgłaszania wszelkich problemów.

W Wodociągach Ustka wiemy, że woda to życie, dlatego codziennie pracujemy z pasją, aby dostarczać ją w sposób, który jest bezpieczny dla ludzi i przyjazny dla środowiska. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej społeczności, która ceni sobie czystość wody i dbałość o naturę. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla Ustki i jej mieszkańców.

WODOCIĄGI USTKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy WODOCIĄGI USTKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WODOCIĄGI USTKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WODOCIĄGI USTKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

WODOCIĄGI USTKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
WODOCIĄGI USTKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz
  2. Gdańsk
  3. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WODOCIĄGI USTKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Maszynista maszyn i urządzeń

    • Ustka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zakres głównych obowiązków:
      prowadzenie obsługi techniczno-technologicznej urządzeń i obiektów na terenie oczyszczalni i przepompowni ścieków,
      stały nadzór nad właściwym stanem i sprawnością obiektów, instalacji i urządzeń,
      wykonywanie na bieżąco drobnych napraw obiektów, urządzeń, instalacji i sprzętu;
      konserwacja, naprawy, remonty i przeglądy obiektów i urządzeń,
      utrzymywanie i dbałość o ład i porządek pomieszczeń technicznych, technologicznych, obiektów, zaplecza socjalnego i terenu;
      Praca na czas określony: na okres próbny, następnie na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe
      • Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice, prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: Oczekiwania od kandydatów: wykształcenie techniczne o specjalności elektromechanik lub elektryk, prawo jazdy kat. B, podstawowa obsługa komputera, gotowość do pracy w zmianowym systemie czasu pracy obejmującym dyżury soboty, niedziele i święta, odpowiedzialność, komunikatywność. premie uznaniowe, pakiet socjalny, interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych uprawnień.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ustce