Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ EMPEC sp. z o.o. praca

Ustka

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym dostawcą energii cieplnej dla naszych klientów. Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy to PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ EMPEC rozświetliło swoje pierwsze płomienie w branży energetycznej. Z biegiem lat, nasze zaangażowanie w dostarczanie ciepła do domów i przedsiębiorstw niezmiennie pozostaje w sercu naszej działalności.

Specjalizujemy się w sprzedaży energii cieplnej, co obejmuje kompleksowy proces od wytwarzania po przesył i dystrybucję. Jesteśmy także ekspertami w konserwacji urządzeń i instalacji ciepłowniczych, co zapewnia naszym klientom niezawodność i bezpieczeństwo ich systemów grzewczych. Ponadto, nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam oferować profesjonalne doradztwo techniczne, które pomaga naszym klientom w optymalizacji ich potrzeb energetycznych.

Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Ustce, gdzie codziennie pracujemy na to, aby nasze usługi były synonimem jakości i niezawodności. Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój i innowacje, choć nie zapominamy o tradycji i solidnych fundamentach, na których została zbudowana nasza działalność.

Rozumiemy, że energia cieplna to więcej niż tylko biznes – to kluczowy element codziennego komfortu i funkcjonowania społeczeństwa. Dlatego też z pasją podchodzimy do każdego aspektu naszej pracy, dbając o to, aby nasze usługi były realizowane z najwyższą starannością.

Z dumą patrzymy w przyszłość, nieustannie dążąc do doskonalenia naszych usług i budowania trwałych relacji z naszymi klientami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć cieplejszą przyszłość.

PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ EMPEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ EMPEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ EMPEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ EMPEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ EMPEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ EMPEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. gospodarki magazynowej i administracji

    PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ EMPEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Ustka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Dokonywanie zakupów materiałowych oraz produktów, aby firma mogła sprawnie funkcjonować. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie i realizacja zamówień, kontrola stanu materiałów, prowadzenie ewidencji magazynowej, kontrola i obsługa dostaw w zakresie ilości, jakości, ewidencji, a także współpraca z klientem zewnętrznym - badanie rynku, weryfikacja kosztowa, poszukiwanie nowych dostawców na rynku oraz prowadzenie rozliczeń z dostawcami firmy. Współpraca przy wystawianiu faktur sprzedaży oraz współpraca z innymi komórkami w Spółce.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B, biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: radzenie sobie w stresujących sytuacjach, komunikatywność, skrupulatność i zaangażowanie, łatwość nawiązywania kontaktów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ustce