Czy to Twoja firma?

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD LECZNICTWA UZDROWISKOWEGO SANATORIUM TĘCZA SPÓŁDZIELNIA PRACY praca

Ustka

Witaj w Sanatorium "Tęcza", naszym urokliwym zakątku zdrowia i relaksu, gdzie każdy oddech morskiego powietrza przynosi ulgę i odnowę. Od momentu naszego założenia w 2001 roku, z pasją i zaangażowaniem tworzymy miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością, a troska o zdrowie naszych Gości jest naszym priorytetem.

Znajdujemy się w malowniczej Ustce, zaledwie o krok od szumu fal i złocistej plaży, co sprawia, że nasze sanatorium to nie tylko oaza spokoju, ale także idealne miejsce na wypoczynek i regenerację. Nasze pokoje - jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe - są przytulne i komfortowe, zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie i prywatności.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego Zakładu Przyrodoleczniczego, gdzie oferujemy szeroki wachlarz zabiegów leczniczych. Od hydroterapii i kąpieli leczniczych, przez kinezyterapię, masaż klasyczny i podwodny, po saunę z basenem solankowym. Wierzymy, że nasze zabiegi, takie jak akupunktura klasyczna i laserowa czy elektro i światłolecznictwo, przynoszą ulgę i wspomagają proces leczenia.

Nasza lokalizacja, zaledwie 100 metrów od plaży, promenady i portu, w połączeniu ze specyficznym, bodźcowym klimatem morskim bogatym w jod, stanowi naszą konkurencyjną przewagę. To właśnie tutaj, w otoczeniu natury i świeżego powietrza, możesz odnaleźć harmonię i zdrowie.

W Sanatorium "Tęcza" oferujemy nie tylko wczasy zwykłe, ale i lecznicze, a także turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych. Jesteśmy miejscem, gdzie każdy Gość jest traktowany z indywidualną troską, a nasze usługi są dostosowane do osobistych potrzeb i oczekiwań.

Nasza stabilność finansowa, potwierdzona wzrostem przychodów netto ze sprzedaży, jest wynikiem zaufania, jakim obdarzają nas nasi Goście, oraz ciągłej pracy nad podnoszeniem jakości naszych usług. W Sanatorium "Tęcza" zdrowie i dobre samopoczucie naszych Gości są najważniejsze. Zapraszamy do miejsca, gdzie każdy dzień jest krokiem w stronę zdrowia i pełni życia.

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD LECZNICTWA UZDROWISKOWEGO SANATORIUM TĘCZA SPÓŁDZIELNIA PRACY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy NIEPUBLICZNY ZAKŁAD LECZNICTWA UZDROWISKOWEGO SANATORIUM TĘCZA SPÓŁDZIELNIA PRACY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NIEPUBLICZNY ZAKŁAD LECZNICTWA UZDROWISKOWEGO SANATORIUM TĘCZA SPÓŁDZIELNIA PRACY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NIEPUBLICZNY ZAKŁAD LECZNICTWA UZDROWISKOWEGO SANATORIUM TĘCZA SPÓŁDZIELNIA PRACY

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego Sanatorium "Tęcza"

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD LECZNICTWA UZDROWISKOWEGO SANATORIUM TĘCZA SPÓŁDZIELNIA PRACY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NIEPUBLICZNY ZAKŁAD LECZNICTWA UZDROWISKOWEGO SANATORIUM TĘCZA SPÓŁDZIELNIA PRACY - oferty archiwalne

  • Recepcjonista

    NIEPUBLICZNY ZAKŁAD LECZNICTWA UZDROWISKOWEGO SANATORIUM TĘCZA SPÓŁDZIELNIA PRACY
    • Ustka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zgodny ze stanowiskiem, System czasu pracy: dwuzmianowy-obejmujący porę nocną; Praca na okres próbny: 1 miesiąc

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Technik fizjoterapii

    • Ustka
    • 3 800 zł / mies.

      ZGODNY ZE STANOWISKIEM. Godz. pracy 7.00-14.35.Okres próbny 3 m-ce.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

Pracodawcy w Ustce