Czy to Twoja firma?

Usługi Asenizacyjne Jerzy Winiarz praca

Łódź

Od ponad trzech dekad, my, Usługi Asenizacyjne Jerzy Winiarz, jesteśmy dumnym liderem w branży wywozu śmieci i odpadów w sercu Łodzi. Nasza historia sięga roku 1992, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy świadczyć usługi, które przyczyniają się do utrzymania czystości i higieny w naszym mieście i jego okolicach.

Zespół składający się z 6-10 wykwalifikowanych pracowników to serce naszej firmy. Dzięki nim możemy oferować Państwu niezawodne usługi wywozu nieczystości płynnych zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Nasza oferta to nie tylko czyszczenie szamb czy serwis przydomowych oczyszczalni ścieków, ale również profesjonalne czyszczenie separatorów, osadników oraz wywóz odpadów niebezpiecznych.

Rozumiemy, jak ważne jest szybkie i efektywne reagowanie w sytuacjach awaryjnych, dlatego nasze pogotowie kanalizacyjne i asenizacyjne jest zawsze gotowe do działania. Specjalizujemy się również w ciśnieniowym czyszczeniu kanalizacji, wycinaniu korzeni z rur oraz udrażnianiu kanalizacji. Nasze usługi obejmują także czyszczenie studni głębinowych oraz opróżnianie zbiorników retencyjnych.

Jesteśmy dumni z naszej floty pojazdów, która pozwala nam na elastyczność i dostosowanie się do potrzeb naszych klientów. Dysponujemy samochodami o pojemnościach od 5 m3 do 22 m3, w tym unikalnym pojazdem o pojemności 5 m3, idealnym do miejsc z ograniczonym dostępem.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytet, co potwierdza posiadane przez nas zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych. To świadectwo naszego profesjonalizmu i troski o środowisko.

W naszej pracy kierujemy się zasadą, że każdy klient jest dla nas ważny, a jego zadowolenie stanowi o naszym sukcesie. Dzięki temu budujemy długotrwałe relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Zapraszamy do współpracy z Usługami Asenizacyjnymi Jerzy Winiarz – razem dbajmy o czystość i bezpieczeństwo naszego otoczenia.

Usługi Asenizacyjne Jerzy Winiarz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport motoryzacja

Oferty pracy Usługi Asenizacyjne Jerzy Winiarz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Asenizacyjne Jerzy Winiarz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Usługi Asenizacyjne Jerzy Winiarz

Siedziba główna

Usługi Asenizacyjne Jerzy Winiarz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Usługi Asenizacyjne Jerzy Winiarz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Aleksandrów Łódźki
  3. Pabianice
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Usługi Asenizacyjne Jerzy Winiarz - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodów ciężarowych kat C

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 23-28 zł / godz.
    • Wszelki informacje pod telefonem

      Zakres obowiązków

      Prowadzenie i obsuga samochodów

      Wymagania

      Kat C

      Zaangażowanie w pracy

      Wszelki informacje przez telefon

      Oferujemy

      Praca na terenie łodzi w godz 6-15

      Pełen etat

      Atrakcyjna stawka

  • Mechanik samochodów ciężarowych kat. C

    • Łódź
    • Poszukuję Mechanika Kat C wszyskie informacje przez telefon zostaną podane.

      Naprawa i serwis Samochodów cieżarowych.

      Reszta informacij pod telefonem

      Wymagania

      Doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych.

      Oferujemy

      Stałe zatrudnienie

      Praca od 6-15

      Na terenie łodzi

      Godziwe wynagrodzenie

  • Kierowca/Mechanik samochodów ciężarowych

    • Łódź
    • Poszukuję Kierowcę/Mechanika samochodów cieżarowych. Praca na terenie łodzi w godzinach 6-15. Wszyski informacje pod telefonem.

      Prowadzenie oraz naprawa samochodów ciężarowych

      Wymagania

      Doświadczenie oraz kategoria C.

      Oferujemy

      Stałe zatrudnienie na pełen etat z pracą w łodzi, szczegułowe informacje udzielone zostaną telefonicznie.

Pracodawcy w Łodzi