Czy to Twoja firma?

On-Arch Barbara Szczęsna-Dyńska praca

Łódź

Witaj! Pozwól, że opowiem Ci historię ON-ARCH, mojej pasji, która przerodziła się w kwitnącą działalność. Od momentu założenia firmy 7 września 2016 roku, moim celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług edukacyjnych i projektowych. Znajdujesz się w Łodzi, w sercu dynamicznie rozwijającej się metropolii, gdzie kreatywność splata się z funkcjonalnością.

Moja oferta to nie tylko kursy i szkolenia z zakresu projektowania wnętrz oraz obsługa programów CAD, ale również nauka języków obcych, co pozwala na wszechstronny rozwój umiejętności. Jestem dumna z opinii, które świadczą o zaangażowaniu i wysokiej jakości moich kursów. Uczestnicy często podkreślają, że w ciągu roku nauczyli się prawdziwego zawodu architekta wnętrz, co jest dla mnie najlepszą rekomendacją.

Na rynku wyróżniam się indywidualnym podejściem do każdego projektu i ucznia. Moje zaangażowanie w analizę prac, szczegółową informację zwrotną i dokonywanie poprawek, to elementy, które budują mój unikalny charakter w branży edukacyjnej. Dążę do tego, aby każdy, kto skorzysta z moich usług, czuł się wysłuchany i doceniony.

Ponadto, w ramach mojej działalności, oferuję również usługi związane z wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami, co pozwala na zaspokojenie potrzeb klientów poszukujących komfortowych przestrzeni do życia czy pracy. Dostęp do dużej bazy materiałów dodatkowych oraz możliwość wypożyczenia sprzętu rekreacyjnego i sportowego to dodatkowe atuty, które wzbogacają moją ofertę.

Mimo że nie podaję informacji o liczbie pracowników, misji czy wartościach firmy, moje działania są zawsze ukierunkowane na potrzeby klientów. Stawiam na jakość, profesjonalizm i ciągły rozwój, co potwierdza moja aktywna i stabilna pozycja na rynku. Zapraszam Cię do doświadczenia profesjonalizmu i pasji, które są wizytówką ON-ARCH. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale i inspirująca.

On-Arch Barbara Szczęsna-Dyńska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Architekt Łódź
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy On-Arch Barbara Szczęsna-Dyńska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca On-Arch Barbara Szczęsna-Dyńska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa On-Arch Barbara Szczęsna-Dyńska

Siedziba główna

Praca On-Arch Barbara Szczęsna-Dyńska - oferty archiwalne

  • ARCHITEKT PROWADZĄCY | TRENER

    On-Arch Barbara Szczęsna-Dyńska
    • Wrocław
    • kontrakt b2b
    • część etatu
    • rekrutacja zdalna
    • ON-ARCH to wiodąca marka wchodząca w skład Grupy BOS. Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń z zakresu architektury wnętrz, ogrodów i mebli. Aktualnie z uwagi na dynamiczny ogólnopolski rozwój poszukujemy osoby na stanowisko:

      ARCHITEKT PROWADZĄCY | TRENER

      Miejsce pracy: Wrocław

      Zakres obowiązków

      Głównym zadaniem będzie prowadzenie szkoleń z projektowania wnętrz:

      • Teoria projektowania wnętrz i mebli

      • Rysunek techniczny wnętrz i mebli

      • SketchUp i V-Ray

      • Vectorworks Architekt - nauczymy programu i udostępnimy licencję

      Wymagania

      • minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku architekta wnętrz

      • Minimum 2-letniego doświadczenia w obsłudze programu SketchUp + V-Ray

      • Bardzo dobrych umiejętności prezentacji i przekazywania wiedzy

      • Kreatywności i umiejętności samodzielnego działania

      • Punktualności i wysokiej kultury osobistej

      • Poszukujemy osoby niekonfliktowej, uczciwej, która lubi kontakt z ludźmi i chętnie dzieli się wiedzą

      • Mile widziane doświadczenie jako trener, wykładowca

      Oferujemy

      • Praca w weekendy w godz. 9.00-16.00:

      • Wynagrodzenie 700 zł netto za 1 dzień pracy

      • FV / umowa o dzieło

Pracodawcy w Łodzi