Czy to Twoja firma?

A-Z Agata Grecjarz praca

Łódź

Witaj, jestem A-Z Agata Grecjarz, Twoim zaufanym partnerem w świecie handlu i usług. Z siedzibą w sercu Częstochowy, od 1 października 2019 roku, z pasją tworzymy historię w branży, która jest tak dynamiczna jak otaczający nas świat. Nasza działalność to przede wszystkim handel hurtowy i detaliczny, a także naprawa pojazdów samochodowych, włączając w to motocykle.

Specjalizujemy się w sprzedaży paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych, co czyni nas kluczowym graczem w tych sektorach. Nie ograniczamy się jednak do nich – nasza oferta obejmuje również sprzedaż towarów różnego rodzaju, co pozwala nam sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów. Rozumiemy, jak ważne jest zaplecze każdej firmy, dlatego oferujemy usługi związane z administracyjną obsługą biura, dbając o to, aby nasze rozwiązania były zawsze na najwyższym poziomie.

W naszym portfolio znajdziesz także działalność związaną z grami losowymi i zakładami wzajemnymi – to propozycja dla tych, którzy szukają odrobiny emocji i chcą spróbować swojego szczęścia.

Jesteśmy firmą, która stawia na bliskie relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Nasze podejście jest proste – chcemy, abyś czuł się z nami komfortowo i bezpiecznie, niezależnie od tego, czy jesteś z nami od dawna, czy dopiero zaczynasz współpracę.

Chociaż nie możemy w tym momencie podzielić się pełnym obrazem naszych wartości i misji, to możemy Cię zapewnić, że każdego dnia działamy z zaangażowaniem i dbałością o najwyższą jakość naszych usług. Nasza historia jest wciąż pisana, a każdy nowy rozdział to dla nas okazja do rozwoju i dostarczania jeszcze lepszych rozwiązań dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy więcej!

A-Z Agata Grecjarz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny Łódź
- w kategoriach zawodowych:
inne

Oferty pracy A-Z Agata Grecjarz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca A-Z Agata Grecjarz

Mapa A-Z Agata Grecjarz

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
A-Z Agata Grecjarz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca A-Z Agata Grecjarz - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi Stacji Paliw

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - obsługa klienta

      - prace związane z dobrym funkcjonowaniem stacji

      Wymagania

      Jeśli jesteś dynamiczną osobą,

      lubiącą kontakt z klientem,

      obowiązkową i uśmiechniętą

      to szukamy właśnie Ciebie :)

      Oferujemy

      -dobrą atmosferę w pracy

      - elastyczny grafik

      - możliwość pracy tylko na noce

      - premie

      - umowę zlecenie lub umowę o pracę

      - wynagrodzenie zawsze na czas

      - szkolenia

  • Praca na stacji paliw Łodź

    • Łódź

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Łodzi